Novinky

Ruské pivo nově u nás na e-shopu

Na kolik ruských pivovarů si z hlavy vzpomenete? Vsadíme se, že moc velké číslo to nebude. Což je škoda, protože v Rusku kvalitní pivo opravdu vařit umějí. A přesně proto jsme se rozhodli rozšířit nabídku ruských pivovarů i na našem e-shopu!

Od sládků z moskevského pivovaru 1 Tonna (Odna Tonna) doporučujeme ochutnat např. IPA Fuc..ing Perfect nebo quadrupel Gaufrette, který je pro návštěvníky naší pivotéky již dobře známý.
Zajímavé kousky nabízí také pivovar AF Brew z Petrohradu. Co třeba zkusit jejich silný porter Winter Melancholy?
Plan B je stále populárnější pivovar, který sídlí ve městě Jaroslavl. IPA Cowboy Marlboro je plná amerických aromatických chmelů a rozhodně Vás nezklame.
A zapomenout nesmíme ani na výtečný Russian Imperial Stout z dílny minipivovaru Jaws z malého městečka poblíž Jekatěrinburgu.

Tak si nechte chutnat. Na zdraví! 

Dánský pivovar Evil Twin a novinky z českých pivovarů

E-shop i lednici v naší pivotéce jsme tento týden zaplnili dalšími novinkami - tentokrát plechovkami výborného dánského pivovaru Evil Twin. V jejich široké nabídce naleznete silné stouty, které Vás pořádně zahřejí v přicházejících podzimních dnech, ale i osvěžující IPAs a kyseláče, se kterými se vrátíte zpět do letošního horkého léta. 

A nelení také pivovary z našich končin. Novinkami nás zásobil Zámecký pivovar Frýdlant a vůbec poprvé na e-shopu se nám usídlil pivovar Černý Potoka. Svým jahodovým kyseláčem Strawberry Weisse nás potěšil Raven. Pro všechny milovníky kávy je tu výborný stout Coffee Stout od Mazáka a rozhodně zajímavým kouskem je i punková IPA Sid Vicious z pivovaru Chernobeer. 

Na zdraví!

 

 

 

 

 

Americký pivovar The Bruery!

S novým měsícem vítáme v naší beergeekovské pivotéce i na e-shopu další skvělý pivovar - The Bruery z americké Kalifornie. Pivovar, který v roce 2008 založil Patrick Rue, nese název složený z majitelova příjmení a slova "brewery" (pivovar). Patrick začínal jako nadšenec, který se vařením piva ve své kuchyni odreagovával od studia práv. Brzy začal vyhrávat nejrůznější ocenění a kuchyně mu začala být malá. 

V The Bruery vaří s nadšením piva zejména ve stylu Barrel Aged a také experimentální ejly, které jsou založené na tradici belgických piv. Za jejich výjimečnost může používání vlastního kmene belgických kvasinek a experimentování s přidáváním dalších surovin, kterého se sládci rozhodně nebojí.

Ochutnat můžete například zajímavý pšeničný kousek Orchard Wit, do kterého byl přidán koriand, pomerančová kůra a levandule. Vaše chuťové pohárky potěší také neobvyklá kombinace žitného sladu, špetky pepře a hřebíčku v kyseláči Sour in the Rye, který navíc rok dozrával v dubovém sudu. A vedle nešlápnete ani s pivem Tart of Darkness with Black Currant, kyselým tmavým stoutem, jenž slibuje neobvyklý chuťový zážitek díky zrání v sudech po bourbonu spolu s černým rybízem. 

Tak se o kvalitách pivovaru The Bruery přesvědčte sami. Na zdraví!

Pivovar týdne - dánský To Øl!


ToOlKolaz


Na našem e-shopu se postupně zabydluje další skvělý pivovar. Tentokrát přišel na řadu pivovar To Øl (info o pivovaru zde) z Dánska, jenž na první pohled zaujme svými designovými lahvemi, které jistě potěší každého milovníka umění. Vyšperkovaný obal ale není to jediné, co mohou tito Dánové nabídnout. Nejdůležitější je vyladěná komplexní chuť s výraznými chmelovými tóny, která se skrývá v každé lahvi. 

Doporučujeme například kyseláč Sur Cedar, který vás ohromí příjemnou trpkostí, lehkou dřevitostí a intenzivními tóny tropického ovoce. Pořádná ovocná bomba je také IPA Mr. Orange Edition 2018, která je rovněž s náznakem lehké kyselkavosti, a zklamaní rozhodně nebudete ani z pěkně chmelené !PA z edice Shock Series.

Širší výběr piv tohoto dánského pivovaru naleznete v naší Pivotéce (Slavíkova 10, Praha), nicméně další kousky budou na e-shopu přibývat v následujících dnech. Takže stay tuned a na zdraví!

Pivovar vám nejlépe představí degustační sada těch nejvybranějších kousků, kterou jsme se rozhodli sestavit speciálně jen pro vás! 

To Øl Degustační sada  

Letní novinky v BeerGeeku!

Zdravíme všechny pivaře!

Přes léto rozhodně neleníme a snažíme se e-shop pomalu, ale jistě zaplňovat, aby si náš oblíbený nápoj mohli vychutnat i mimopražští. A nelení ani sládci, kteří nás pravidelně zásobují letními novinkami. Z českých pivovarů vybíráme například:

Kokosovou bombu podobě sezónní IPA Co-Co Dancer od Chrousta. Permonský výborně osvěžující ejlík sluneční den, tedy Sunny Day. Nebo vyladěnou pšenici Fancy Farmer z dolnobojanovského pivovaru Mazák. Doporučujeme prozkoumat i nabídku pivovaru Továrna ze Slaného, odkud nám také servírují povedené kousky.

V případě, že byste se chtěli trochu zchladit, podívejte se na osvěžující a krásně designová piva estonského pivovaru Põhjala, kde přeci jenom panuje snesitelnější počasí.

A na závěr belgický pivovar Huyghe, který se svojí řadou Delirium jistě není pro návštěvníky naší pražské prodejny neznámý, nicméně na e-shopu se tento růžový slon usídlil až nyní. 

Na zdraví!

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies.