Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Novinky

Nová piva 2023 – týden 13

Anderson's Brewery

Atmosfäär – Šťavnatá bezlepková IPA nachmelená odrůdami Citra, Amarillo a Mosaic s dominantními tóny citrusů.

Beet Child O' Mine (w/ Mad Scientist) – Neobyčejná Milkshake IPA s červenou řepou, malinami a vanilkou.

Catch Up! – Netradiční kyseloslané a bylinkové Gose ochucené rajčaty a bazalkou.

Hoptown Girl – Tropicky voňavá Hazy IPA nachmelená kombinací pěti odrůd – Citra, Vic Secret, Enigma, Simcoe a Ekuanot.

Last Mango in Paris – Krémově jemná a ovocně sladká Milkshake IPA s mangem a kokosem, jejichž chuť se skvěle doplňuje s použitými chmely Sabro a Citra.

Queers of the Stone Age – Silnější Sour Ale fermentovaný saisonovými kvasnicemi, jehož suché tělo je vyváženo sladce šťavnatými meruňkami a broskvemi.

Westworld – Pěkně aromatická West Coast IPA dvakrát za studena nachmelená klasickými odrůdami Citra a Simcoe.

 

Antoš

Aotearoa – Skvěle pitelný New Zealand Pilsner s poctivým řízem a ovocnými tóny chmelů Riwaka a Rakau.

Cold Cold West – Vysoce prokvašená a pitelná Cold IPA, v níž se bohaté chmelení odrůdami Citra, Nectaron a Strata postaralo o krásné tóny tropického ovoce a lesních plodů.

 

Clock

Jaro (plechovka / lahev) – Ovocně aromatický 12stupňový Wheat Ale s plným tělem, dvakrát za studena nachmelený odrůdami Nectaron a Sabro.

 

Dalons

Indian Baltic Porter (w/ Pinta) – Štědře nachmelený Baltic Porter s tóny čokolády a kávy z pražených sladů a jemnou ovocnou vůní aromatických chmelů.

 

Chroust

Oyster Stout (w/ Zichovec) – Temný a hutný Oyster Stout s jemně nakouřenou vůní a lehce slanou chutí.

 

Pinta

Crisp Like April – Řízná a pitelná Cold IPA nachmelená odrůdami Amarillo, Centennial, Simcoe a Vic Secret s tóny citrusů, borovic a ananasu.

Hop Selection Citra – Hutná Hazy Double IPA nachmelená odrůdou Citra v prvotřídní kvalitě z washingtonských farem Yakima Chief Hops.

Hop Selection Mosaic – Plná Double IPA nachmelená pouze tím nejvybranějším Mosaicem z washingtonských farem Yakima Chief Hops.

 

Thrills

Blend No. 1 – Suchý, svěže kyselý a pitelný blend Wild Ales dozrávaných v dubových sudech po dobu 8 až 14 měsíců.

Busted (w/ TankBusters) – Odlehčená a dobře pitelná hořká West Coast IPA nachmelená odrůdami Azacca, Citra, Simcoe a Sabro s tóny citrusů, borovic, ananasu a kokosu.

Fruitstone (w/ Čierny Kameň) – Do sucha prokvašený Farmhouse Ale s lesními brusinkami a borůvkami se znatelnou ovocnou chutí a jen lehkou hořkostí.

 

Trzech Kumpli

Califia – Poctivá West Coast IPA – suchá, řízná a hořká – nachmelená odrůdami Columbus, Centennial, Cascade a Citra s tóny jehličí, pryskyřice a citrusů.

Gose Sauté – Klasické kyselé a slané Gose ochucené semínky koriandru, která chuti dodávají kořeněné tóny.

Gose z mango i marakują – Osvěžující Gose s přídavkem manga a marakuji, kombinující kyselé, sladké a slané chutě.

Our New IPA Needs No Introduction East Coast IPA – Hořká East Coast IPA nachmelená zajímavou kombinací odrůd Ahhhroma, Zappa a Amarillo, které mají na svědomí tóny pryskyřice, citrusů a jahod.

 

Zichovec

Courage – Session New England IPA s tóny květin, citrusů, tropického ovoce a peckovin, uvařená k příležitosti Pink Boots Day na počest žen v pivovarnictví.

Nová piva 2023 – týden 12

Clock

Troublemaker – Imperial Stout ochucený vanilkou, kakaovými boby a tonka boby, dozrávaný v dřevěných sudech po Bourbonu.

 

Freigeist

Weiss President (w/ Reservoir Dogs & Sibeeria) – Sladově plný Hefeweizen za studena nachmelený slovinskými chmely.

 

Funky Fluid

Breakfast Stout Ethiopia Uraga Coffee – Jemný, hutný a příjemně sladký snídaňový Foreign Extra Stout s výběrovou etiopskou kávou z polské pražírny HAYB.

Flowers – Nadýchaná New England IPA uvařená na počest všech žen ve světě řemeslného piva, nachmelená speciálním blendem chmelů Pink Boots.

Free Gelato Kiwi Pear & Lime – Nealko Pastry Sour Ale s kiwi, hruškami a limetkou.

Fusion (w/ Magic Road) – Prvotřídní šťavnatá New England IPA nachmelená oblíbenými odrůdami Citra, Mosaic a HBC 630.

Honk – Plnější, a přesto skvěle pitelná a osvěžující Sour New England IPA s angreštem.

Verge (w/ Threshold) – Výborná Double New England IPA nachmelená odrůdami Strata, HBC 630 a Belma, které dávají dohromady zajímavý aromatický profil jahod a třešní.

 

Obora

Zjara 2023 – Svěží Witbier s citronovou šťávou, citronovou a pomerančovou kůrou, koriandrem a zázvorem.

 

Sibeeria

Tupilaq (w/ Mazák) – Suchá a hořká Cold IPA nachmelená odrůdami Motueka, Nelson Sauvin, Cascade Cryo a Galaxy Spectrum s tóny limety, pomerančů a pryskyřice.

 

Verdant

Fruit Car Sight Exhibition – Masivní, jemná a neuvěřitelně šťavnatá Double New England IPA nachmelená pouze Citrou, která dodává tóny manga, meruněk a samozřejmě citrusů.

It's Pronounced Verdant – Mimořádně voňavá a krásně šťavnatá New England IPA třikrát nachmelená za studena, a to pouze legendární americkou odrůdou Mosaic.

Lightning Struck Itself – Jednoduchá New England IPA nachmelená odrůdami Citra a Nelson Sauvin s tóny citrusů a hroznů.

Marylou – Donekonečna pitelný šťavnatý New England Pale Ale s tóny peckovin, mandarinek a hroznů.

This Is Memorial Device – Solidně nachmelená a poctivě pryskyřičná West Coast IPA s tóny borovic, graprefruitu a hroznů.

Way Beyond the Long Blank – New England IPA s explozí ovocně šťavnatých chutí a chmelení odrůdami Ekuanot, Nelson Sauvin a Strata, které dodávají tóny hroznů a grapefruitu.

 

Volt

Elektrolít aronie – Lehoučký a pořádně kyselý Berliner Weisse s aronií.

Elektron – Aromatický New Zealand Pale Ale za studena nachmelený odrůdami Waimea a Pacific Gem s tóny limety, citrónu a tropického ovoce.

Eliášův oheň – Lehce karamelová, ale zároveň hořká Red IPA nachmelená odrůdami Citra, Ekuanot a Galaxy s tóny citrusů a manga.

Magnet – Příjemně hořký 12stupňový polotmavý ležák s lehce karamelovým tělem, nachmelený českými odrůdami Kazbek a Sládek.

Nabíječ – Výborně pitelný 13stupňový India Pale Ale nachmelený aromatickými českými odrůdami Kazbek a Rubín.

Ohmmm – Lehce slané a osvěžující Gose s borůvkami a koriandrem.

Ultra Violet – Žateckým poloraným červeňákem nachmelený Pale Ale s levandulí, která dodává nasládlou vůni, ale zároveň příjemně hořkou chuť s bylinným dozníváním.

Zářivka – Voňavé a svěží Gose s netradiční kombinací borůvek, salvadorské kávy z liberecké pražírny Nordbeans a koriandru.

Zdroj – Hořký 12stupňový světlý ležák s pěkně plným tělem, nachmelený odrůdami Žatecký poloraný červeňák a Bohemia.

 

Zichovec

Archiv Lichtenhainer – Lichtenhainer je historický německý pivní styl, který ve velmi lehkém a vysoce perlivém těle kombinuje kyselost (připomínající Berliner Weisse) s jemnou kouřovostí.

Nová piva 2023 – týden 11

Adroit Theory

Cannibalism – Vyváženě pražený a hořký Russian Imperial Stout s tóny kávy a jemně nasládlými tóny čokolády a karamelu.

Imagination Atrophy – Milk Stout se 7,9 % alkoholu, jehož krémové tělo pokládá výborný základ, na němž se projeví chuť přidané kávy, kakaa, karamelu a vanilky.

 

Antoš

Velikonoční poklad – Festbier za studena nachmelený "drahokamy" mezi chmelovými odrůdami – Saphir, Opal, Smaragd, Diamant a Rubín.

Vyšlehaná kraslice – Skvěle pitelný a svěží American Pale Ale nachmelený americkými aromatickými odrůdami.

 

BrewDog

Barn Dance – Hořký a hřejivý American Barley Wine, který kombinuje karamelovo-sušenkový sladový základ s tóny manga, citrusů a koření z chmelů Simcoe a HBC 586.

 

Four Elements

Fairy Tale – Jemná a šťavnatá New England IPA fermentovaná Verdant kvasnicemi a nachmelená odrůdami El Dorado a Wai-iti s tóny ananasu, limetek a peckovin.

Funky Brown Ale – Poctivý 16stupňový Brown Ale uvařený se sušenkovo-nugátovými tóny sladů a kokosovo-ovocným profilem chmelu Sabro.

K(r)yseláč – Jednoduchý, lehký a pěkně kyselý Philly Sour Ale s malinami, které dodávají vyváženě trpkou chuť.

 

Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck

Kasteel Tripel – Extra plný a příjemně hořký belgický Tripel s tóny hřebíčku a ovoce.

 

Obora

IPA Peach – Lehká svěží IPA s pořádnou porcí broskví, jejichž vůni a chuť umocňuje novozélandský chmel Nectaron.

IPA Tropical Hops – Středně plná 15stupňová IPA intenzivně nachmelená aromatickými chmely, které se postaraly o bohaté tóny tropického ovoce.

 

Thrills

Místo (w/ Černý potoka) – Světlý 11stupňový ležák vařený dekokčním způsobem na dva rmuty, nachmelený tradičním Žateckým poloraným červeňákem.

Springer – Voňavý a výborně pitelný Pale Ale, který v sobě netradičně kombinuje chmelení americkou odrůdou Citra a českým Saazem v Cryo zpracování.

Taken – Hořká a osvěžující West Coast IPA nachmelená odrůdami Citra, Cascade, Mosaic a Ekuanot, které pivu dodávají klasické citrusové a tropické tóny.

 

Zichovec

NEIPA Nectaron – Klasická jednochmelová New England IPA nachmelená novozélandskou odrůdou Nectaron, která je plná tónů ananasu, marakuji, peckovin a citrusů.

Nová piva 2023 – týden 10

Antoš

Juicy Bomb Strata & Mosaic – Voňavá a šťavnatá New England IPA plná tónů tropického ovoce díky chmelení odrůdami Strata a Mosaic.

Very Merry Berry – Příjemně trpký a mírně nasládlý Sour Ale s aronií a borůvkami.

 

BrewDog

Rattle & Rum – Úžasně aromatický English Stout s vanilkou a rumovou příchutí dozrávaný na hoblinách dubového dřeva.

Zip Code – Osvěžující a řízný Kellerbier ve franckém stylu, nefiltrovaný a zakalený s komplexním kvasnicovým charakterem a mírně toastovým sladovým základem.

 

Černý potoka

Orion Gamma – Moderní American Pale Ale s oldschoolovými a echt citrusovými chmely Columbus, Centennial a Citra.

 

Falkon

Podobraz – Pořádně suchá Double West Coast IPA s vysokou hořkostí (110 IBU) i obsahem alkoholu (9,2 %), nachmelená odrůdami Magnum, Simcoe, Amarillo a Columbus.

 

Chroust

Hostina – Hutný a hořký 13stupňový světlý ležák, nachmelený německou odrůdou Hallertau Spalter, která přináší příjemně kořenité chmelové tóny.

 

Magic Road

Baltic Rumour (w/ ReCraft) – Kooperační dezertní Imperial Baltic Porter ochucený rumovými pralinkami, které zesilují čokoládovou chuť a dodávají hřejivý dotyk rumu.

Bonjour Mon Cheri – Imperial Pastry Stout s višňovými pralinkami, které se postaraly o vyváženou ovocnou a čokoládově sladkou chuť tohoto hutného piva.

Evergreen Pretty Kiwi Pistachios & Lemon Curd – Šíleně zelený Pastry Sour Ale s přídavkem kiwi, pistácií a citrónu, vyváženě sladký a kyselý.

 

Pinta

Mini Maxi Tropicale – Tropické osvěžení v podobě nealkoholického Pale Ale s ananasem, jablky, marakujou a grapefruitem.

 

Sibeeria

Growler NEIPA – Slušně zakalená a hořká New England IPA nachmelená odrůdami Talus, Mosaic a Cashmere s tóny mandarinek, melounu, ananasu a broskví.

 

Sierra Nevada

Celebration Fresh Hop IPA – Prvotřídní American IPA z čerstvě sklizeného chmele tradičních odrůd Cascade a Centennial ze severozápadu USA.

Powder Day IPA – American IPA nachmelená odrůdami Amarillo, Chinook, Comet, Citra, Idaho 7 a Mosaic s využitím lupulinového prášku pro ještě větší chmelovou intenzitu.

 

Yankee & Kraut

A New Low (w/ Gorilla Cervecería) – Neuvěřitelně pitelný Hazy Session Pale Ale nachmelený odrůdami Citra, HBC 630, Loral a Simcoe s ovocnými, rostlinnými a pryskyřičnými tóny.

Eden – Rajsky citrusová a hořká West Coast APA nachmelená německými varietami oldchoolových chmelů Cascade a Comet.

First Series Helles – Poctivé Helles s plnějším sladovým základem a dobrou pitelností, nachmelené německými odrůdami Diamant a Perle.

First Series Imperial Stout – Krásně pražený a sametově jemný Imperial Stout s lákavým kávovým aroma.

First Series NEIPA – Středně plná dank New England IPA nachmelená odrůdami Idaho 7, Mosaic a Sabro s tóny mandarinek, tropického ovoce, kokosu a dřeva.

First Series Pils – Svěží a řízný German Pilsner nachmelený německými odrůdami Diamant a Perle.

Herculade – Double West Coast IPA vyváženě nachmelená odrůdami Amarillo, Cascade, Citra a Centennial s pořádnou vůní citrusů i výraznou zemitou hořkostí.

It Bites Back – Kousavě hořká West Coast IPA nachmelená tradiční trojicí odrůd Cascade, Centennial a Citra s tóny citrusů a jehličí.

Lazy Summer Heisl (w/ Brew Age) – Perfektně pitelný New England Pale Ale s explozivní chmelovou vůní a chutí.

The Daily Minimum – Lehký a svěží Hazy Pale Ale nachmelený odrůdami Centennial Cryo a HBC 630 Cryo, které pivu dodaly bohaté tóny sladkého ovoce a lesních plodů.

Yum Yum Juice – Pořádně šťavnatá New England IPA s tóny marakuji, ananasu a kokosu díky dvojitému studenému chmelení odrůdami Idaho 7 Cryo, Simcoe Cryo a Centennial Cryo.

Nová piva 2023 – týden 9

Birbant

Bipolar – Krásně aromatická a skvěle pitelná Cold IPA.

True Blue – Suchá a hořká West Coast IPA nachmelená aromatickými australskými chmely.

 

Botany Brewing

Ginger Fred (0,5l lahev / 0,75l lahev) – Zázvorové nepivo se 4,7 % alkoholu. Vařenov Hákově parním pivovaru v Litoměřicích z cukru (nikoli ze sladu) spolu s chmelem a směsí 10 druhů koření.

 

Lubrow

Cherries Thoughts – Překvapivě osvěžující Dark Sour Ale s třešněmi, který je vyváženě pražený a kyselý.

Darker Thoughts – Příjemně pražený a zároveň kysele osvěžující Dark Sour Ale s třešněmi a tonka boby.

Preta IPA – Poctivě pražená a voňavá Black IPA s tóny citrusů, ostružin a černého rybízu, nachmelená Citrou, Amarillem a polskou odrůdou Amora Preta.

Trdelník – Trdelníkem inspirovaný nasládlý Wheat Ale s vanilkou a tonka boby.

 

Magic Road

Pin-Up Girl – Žvýkačkově sladký a šťavnatý Pastry Sour Ale s tropickým mangem a citrusem calamansi.

 

Maryensztadt

Freeky Orange Ale – Příjemně nahořklý nealkoholický Pale Ale s přídavkem osvěžujících pomerančů, které se projevují ve vůni i šťavnaté chuti.

 

Moon Lark

Joyfull – Lahodný a velmi šťavnatý Sour Ale plný manga, broskví, ananasu a limetek.

Mindset – Hazy Double IPA nachmelená Sabrem ve třech různých zpracováních – T-90, Cryo a Incognito – s maximem tónů tropického ovoce a kokosu.

Mirage – Lehká, ale šťavnatá Hazy Session IPA za studena nachmelená odrůdami Cascade, Centennial a El Dorado s tóny citrusů, květin a ananasu.

Plate – Silnější a sušší Sour Ale s vysokým obsahem šťávy z višní a červených hroznů, které se postaraly o poctivou ovocnou chuť a purpurovou barvu.

Your Turn (w/ Maltgarden) – Hazy IPA dvakrát za studena nachmelená trendy odrůdami Eclipse, Idaho 7, Talus, Centennial a Sabro s tóny citrusů, jehličí, bylinek a kokosu.

 

Nepomucen

Crazy Chocolate Charlotte – Pastry Sour Ale s jablky a čokoládou inspirovaný jablečným koláčem Charlotte.

Kind of Magic (w/ Alchemik) – Plný Pastry Sour Ale s netradiční ovocnou kombinací broskví, gravioly a limetek.

New Quest – Šťavnatá a lehce hořká New England IPA nachmelená odrůdami Riwaka, HBC 630, Mosaic a Centennial s nasládlými tóny peckovin a tropického ovoce.

Rio 3: Wings – Imperial Pastry Stout s praženými arašídy a solí, která vyvažuje sladký základ piva.

United! – Adriatic IPA představující slovinské chmely Styrian Dragon a Styrian Wolf s tóny citrusů, peckovin, květin a bylinek.

 

Põhjala

Baltic Porter Day 2023 – Příjemně pražený Imperial Baltic Porter s čekankovou kávou uvařený ke dni Baltic Porterů.

Banoffee Bänger – Jemně nasládlý Imperial Stout inspirovaný anglickým dezertem Banoffee.

Gimme Danger – Bezlepkový Imperial Stout s novozélandským manuka medem s bohatými tóny sušeného ovoce, čokolády, karamelu a oříšků.

Kamin – Úžasně komplexní Imperial Porter s jemně praženými karamelovými tóny, který dozrával v sudech po Cognacu, Sherry a Islay Whisky.

Must Kuld Paper Mill – Znatelně pražený, ale zároveň krémově jemný Porter s výběrovou kávou z tallinnské pražírny Paper Mill.

Öö X – Limitovaná edice k 10. výročí Imperial Baltic Porteru Öö, která byla dozrávána v dřevěných sudech po Cognacu.

 

Nová piva 2023 – týden 8

Pivovar Strahov

Sv. Norbert Dunkelweizen – Klasický plný Dunkelweizen německého střihu z pšeničného a ječného sladu s výrazným aroma, tmavě měděnou barvu a vysokou nasyceností.

 

Sibeeria

Zima 2022 – Extra hutný 36stupňový English Barleywine s tóny brusinek, višní a tmavých hroznů, kterému přídavek uzených Ancho papriček dodává aroma uzených švestek.

 

Zichovec

Like a Bloody Mary – Oblíbeným koktejlem inspirované Gose s rajčaty, pálivým Tabaskem a poctivou Worcestershire omáčkou. Až překvapivě pitelné a jemně slané.

Nová piva 2023 – týden 7

AleBrowar

Bałtycki Dziad Stout – Tradiční Irish Dry Stout se suchým praženým tělem a vysokou pitelností.

Bałtycki Dziad Weizen – Aromatický Hefeweizen s plným pšeničným tělem a typickými tóny banánu a hřebíčku.

Bana Mama – Krémově jemný a příjemně nasládlý Sour Ale s banány, inspirovaný indickým jogurtovým nápojem lassi.

 

Funky Fluid

Boyz-N-The-Hood – Pěkně oldschoolová hořká West Coast IPA nachmelená pouze legendární americkou odrůdou Mosaic.

Gelato White Choc Fragola – Sladký Pastry Sour Ale s velkým množstvím jahod a bílé čokolády.

 

Chroust

Madame Wu – Čirá, lehká a velmi pitelná Session IPA s příjemnou hořkostí chmelená moderními chmely Strata, Sabro a Citra Cryo s tóny ovoce a kokosu.

 

Maryensztadt

Klasycznie Milk Stout – Alkoholově lehký, ale chuťově plný Milk Stout s tóny čokolády, jehož pražené tělo bylo zjemněno přídavkem laktózy.

New Black Chocolate Hazelnut Oat Stout – Krémový a jemně sladký Oatmeal Stout s čokoládou a lískovými ořechy.

New Black Rye Oat Orange Stout – Stout s paletou sladů (ječných, žitných i ovesných), jejichž praženost s tóny kávy je vyvážena přídavkem osvěžujících pomerančů.

Sour Bomb Graviola Orange Lime – Sour Ale s graviolou, pomeranči a limtekami, který potěší milovníky citrusů a pořádné kyselosti.

Sourtime Granat & Aronia – Vyváženě kyselý Sour Ale s netradiční kombinací granátového jablka a aronie, jejichž chuť je podpořena citrusovými tóny chmelu Citra.

Sourtime Rokitnik & Pomarańcza – Osvěžující a mírně slané Gose s rakytníkem z polské plantáže Szarłat a šťavnatými pomeranči.

The Roots #9 West Coast IPA – West Coast IPA uvařená k výročí baru Beer Brothers v polských Gliwicích, nachmelená odrůdami Simcoe, Amarillo a Citra.

Wild & Funky Everyday Brett American Farmhouse Rioja Barrel Aged – Kvasnicemi brettanomyces fermentovaný American Farmhouse Ale dozrávaný v dřevěných sudech po víně Rioja. Funky vůně a trpká suchá chuť.

Wild & Funky Everyday Oud Bruin Rioja Barrel Aged – Lehce nakyslý polotmavý belgický Oud Bruin s tóny červeného ovoce, kterému dozrávaní v sudech po víně Rioja dodalo dřevitý nádech.

Wild & Funky Everyday Wild Barley Wine Bourbon Barrel Aged – Silné spontánně kvašené Barley Wine s tóny sušeného ovoce a vanilky, dozrávané v dřevěných sudech po Jim Beam Bourbonu.

Yes We Can Idaho 7 Galaxy Nelson Sauvin Riwaka – Lehčí New England IPA s vysokou pitelností, nachmelená odrůdami Idaho 7, Galaxy, Nelson Sauvin a Riwaka s tóny bylinek, tropického ovoce a vína.

 

Radouš

Magický motýl – Lehká, ale pořádně hořká Session IPA nachmelená odrůdami Agnus, Citra a Cascade s tóny bylinek a citrusů.

Pilsner Ilgner – Kounický slad z Polabí a žatecký chmel zaručují tomuto 12stupňovému světlému ležáku plzeňského typu pěkně plné sladové tělo a příjemnou hořkost.

Ru-ka – Světlý 12stupňový ležák nachmelený aromatickými odrůdami Rubín a Kazbek, díky nimž je voňavější než klasické české ležáky.

 

Sibeeria

Mauna Loa (plechovka / lahev) – Zakalená, avšak suchá a hořká West Coast IPA s masivními citrusovými tóny chmelů Motueka, Amarillo a Pacific Sunrise.

Snowflake (w/ The Barn) – Příjemně pražený White Stout s kakaem a kávou, v němž se projevují sladké tóny karamelu a sušeného ovoce.

 

The Barn

Barney – Lákavě zakalená New England IPA s jemným, plným a šťavnatým 15stupňovým tělem a ovocnou vůní aromatických chmelů.

Nelson – Skvěle pitelná hořká West Coast IPA nachmelená odrůdami Mosaic, Nelson Sauvin a Denali, které dodávají vůni tropického ovoce a hroznů.

 

Zichovec

Polar Express – Příjemně hořká a vysoce prokvašená Cold IPA nachmelená blendem Cryo Pop a odrůdami Sládek, Citra, El Dorado a Simcoe Cryo.

Nová piva 2023 – týden 6

Lajka

Enos – Velmi jemný Hazy Pale Ale nachmelený moderními německými odrůdami Huell Melon, Ariana a Hallertau Blanc.

 

Sibeeria

Láska (plechovka / lahev) – Skvěle pitelná West Coast IPA nachmelená trojicí odrůd HBC 586, Mosaic a Chinook, které pivu dodávají příjemnou hořkost a romantické citrusové aroma.

 

Vik

YOWZA! (w/ NOZIB) – New England IPA s krásným hazy vizuálem, nachmelená Cryo Pop a Citrou s tóny manga, ananasu, citrusů a kokosu.

Nová piva 2023 – týden 5

Birbant

Boomer – Hořká a aromatická West Coast IPA nachmelená klasickými americkými odrůdami Citra, Simcoe, Columbus a Amarillo.

Bueno – Hutný a plný Imperial Stout s velkým množstvím kakaových bobů a peruánské kávy z pražírny Kyoto Coffee Roasters.

Coolab7 vol. 7 7:24 (w/ Acid Joe) – Pořádně pražený a hutný Russian Imperial Stout s kávou, kardamomem, karobem a javorovým sirupem.

Hypnos – Jemně nasládlý Imperial Pastry Stout s plným tělem a přídavkem slaného karamelu.

 

Gryfus

Ahoj Passion Fruit Pear & Raspberry – Lehký ovocný Sour Ale s výrazným charakterem marakuji a malin, jež doplňuje jemná chuť hrušek.

 

Libertas

Barley Wine 24% Calvados Barrel Aged Single Barrel #6 – Barleywine s tóny sušených datlí, meruněk, rozinek, jablek a vanilky, dozrávaný 24 měsíců v sudu po Calvadosu.

Barley Wine 24% Cognac Barrel Aged Single Barrel #1  – Ryzí a velice komplexní Barleywine dozráváný po dobu 24 měsíců v sudu po koňaku Remy Martin.

Barley Wine 27% Grappa Barrel Aged Apricot – Extra masivní Barleywine s komplexním tělem a svěží ovocnou linkou, dozrávaný spolu s meruňkami v sudech po Grappě.

Berliner Weisse Passion Fruit Mango – Osvěžující a příjemně kyselý lehký Berliner Weisse s tropickou marakujou a mangem.

Hopfen Weizenbock – Silnější a plný bavorský Hopfen Weizenbock s aroma banánů a hřebíčku, jemnými tóny karamelu a vyšší hořkostí chmelů Hallertau Tradition a Magnum.

Imperial Red Ale 23% Tequila Barrel Aged – Imperial Red Ale s mohutným sladovým základem vonící po vanilce, karamelu a medu, dozrávaný 18 měsíců v dřevěných sudech po Tequile.

Imperial Red Ale 23% Tequila Barrel Aged Single Barrel #48 – Velmi plný karamelový Imperial Red Ale v ryzí podobě, dozrávaný po dobu 18 měsíců v dřevěném sudu po Tequile.

Russian Imperial Stout 25% Bourbon Barrel Aged – Jemně nasycený Russian Imperial Stout s tóny kávy, čokolády, rozinek a vanilky, dozrávaný v sudech po Buffalo Trace Bourbonu.

 

Nepomucen

Buddies – Tropické osvěžení v podobě šťavnatého Sour Ale plného sladkého manga a kyselé marakuji.

7th Anniversary No. 4 Centrifuge – Plnější Sour Ale s jahodami a kiwi voňavý jako čerstvě upečený ovocný koláč.

Tropical Hurricane 2 – Výrazné Imperial Gose, v němž přídavek papáji, manga, ananasu a marakuji vytváří hurikán tropických vůní a chutí.

 

Põhjala

Sea Fog (w/ Mikkeller) – Estonská Põhjala spojila síly s legendárním Mikkellerem z Dánska a společně uvařily toto silné a šťavnaté Imperial Gose s netradiční kombinací rakytníku a mrkve.

 

Sibeeria

I Love the Smell of Idaho 7 in the Morning (plechovka / lahev) – Suchá a hořká, ale zároveň jemná a hustě zakalená New England IPA nachmelená odrůdou Idaho 7 s aroma broskví, bergamotu a bazalky.

 

Stu Mostow

Knight Moves – Jemný Imperial Pastry Stout, který překvapí dezertní sladkostí a podmanivou vůní churros.

 

Zichovec

Sinker Oak (plechovka / lahev) – Netradiční 12stupňový světlý ležák, v němž byly macerovány třísky amerického dubu, jež pivu dodaly lehké tóny vanilky.

Nová piva 2023 – týden 4

Browar Grodzisk

Bezalkoholowe Mango Ale – Nealkoholický šťavnatý Pale Ale s mangem, marakujou a calamansi.

 

Cieszyn

Ciemna Strona Cieszyna – Lahodný tmavý ležák mnichovského typu s komplexním karamelovým tělem a decentní chmelovou hořkostí.

Ice Tea IPA – Příjemně hořká a trochu silnější, ale přesto řádně osvěžující IPA s přídavkem limetek a čaje Earl Grey.

 

Clock

Zima – Úžasně voňavá New England IPA plná bohatých ovocných tónů díky studenému chmelení odrůdami Strata, Sabro, Riwaka a Galaxy.

 

Dziki Wschód

Can a Bit – Výrazně aromatická nealko IPA infuzovaná CBD konopím, které se jednak skvěle doplňuje s chmelovými tóny piva, ale také napomáhá relaxaci těla i mysli.

 

Eichhorn Forchheim

Eichhorn Fränkisch Hell – Typické německé Helles s plnějším sladovým tělem a příjemnou nachmeleností s nižší hořkostí.

 

Matuška

New England – Lehce hořká a skvěle pitelná New England IPA nachmelená odrůdami Citra, Galaxy a Simcoe s tóny citrusů, tropického ovoce a borovic.

 

Põhjala

Sticks & Stones (w/ To Øl) – Luxusní a poctivě silný Imperial Stout s přídavkem malin, čaje z maliníku a lékořice, dozrávaný v dřevěných sudech po Oloroso Sherry a Ruby portském.

Vaquero Breakfast – Mexikem inspirovaný Imperial Stout s přídavkem hřejivých Ancho Mulato chili papriček, který dozrával v sudech po Tequile a Bourbonu.

 

Sibeeria

Hopminer (w/ Permon) – Hutná a jemně krémová Triple New England IPA nachmelená odrůdami Columbus, Chinook, Mosaic a Motueka s tóny limetek, ananasu a broskví.

 

Staropolski

Porter 180 – Opravdu poctivý 22stupňový Baltic Porter s 9,7 % alkoholu, který si v tanku poležel pěkných 180 dní.

 

Zichovec

Homies Forever (w/ Falkon) – Silnější India Pale Lager dvakrát za studena nachmelený Sabrem, které ležákovému základu dodává netradiční tóny kokosu a ananasu.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz