Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Piva na Mikuláše i na Vánoce

*|MC:SUBJECT|*

 

 

Piva na Mikuláše i na Vánoce

Je tu newsletter! Je to ve vzduchu, je to kolem nás, je to všude – od Vánoc neutečeme ani se před nimi neschováme. Je to životní tempo nastavené přírodou. Letos je toto období výjimečné tím, že pivovary zapracovaly dopředu a vypustily svoje vánoční speciály o pár týdnů dříve, než bývalo zvykem, a to hlavně proto, abychom si v nejisté době mohli všichni vychutnat klid v pohodlí domova na 200 %.

Přiznávám, že letos už neděláme experimenty a máme pouze ty nejosvědčenější vánoční speciály. První závozy od Zichovce již dorazily.

Ještě čekáme na Sibeerii, Chrousta a Clocka. Ale už teď můžete piva předobjednávat na našem e-shopu, a to včetně malých a velkých degustačních Božích boxů od Sibeerie!

V pivovaru Matuška mysleli také na Mikuláše.

Od Matušky máme perfektně sladěnou dvojici speciálních piv – Čert a Mikuláš. Neřešíme, kdo byl hodný a kdo ne, tahle piva si zaslouží každý (dospělý) :)

Čert a Mikuláš od Matušky

Novinky od Čestmíra

Od pivovaru Čestmír nám po dlouhé pauze dorazila dvě piva. Prvním je staronový Skydancer – American Pale Ale s chmely Magnum, Cascade a Ekuanot. Tím druhým je horká novinka SMASH APA Mosaic. SMASH je zkratka pro „Single Malt and Single Hop“, tudíž je pivo uvařeno pouze s jedním druhem sladu a jednou odrůdou chmele, zde konkrétně s tropickým Mosaicem.

Čestmír a jeho piva

 

Dánska piva

Ze zahraničí čekáme na novinky z Dánska od pivovaru To Øl, který máme moc rádi a který častěji dovážíme právě v tuto předvánoční dobu. Moc nás baví jejich zimní piva, ale také výborné nachmelené, nealkoholické i bezlepkové kousky.

Vyzvědnuti objednávek na Jířaku, Anděle a Karlíne

Na e-shopu můžete objednávat s vyzvednutím na jakékoliv pobočce nebo si můžete nechat piva poslat domů. Pokud uvažujete o láhvi (či láhvích) dobrého piva pod stromeček, pak doporučujeme objednávku zařídit co nejdříve – před Vánocemi bude chaos u dopravců jen narůstat.

 

V příštím newsletteru pošleme přehledný seznam piv doporučených jako dárek pro různé skupiny milovníků řemeslného piva :)

 

Mějte se moc krásně, buďte zdraví a pijte pivo!

Všechny Pivní Novinky na jedne stránce
  • Home
  • Design Shoptetak.cz