Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Piva na Mikuláše i na Vánoce

*|MC:SUBJECT|*

 

 

Piva na Mikuláše i na Vánoce

Je tu newsletter! Je to ve vzduchu, je to kolem nás, je to všude – od Vánoc neutečeme ani se před nimi neschováme. Je to životní tempo nastavené přírodou. Letos je toto období výjimečné tím, že pivovary zapracovaly dopředu a vypustily svoje vánoční speciály o pár týdnů dříve, než bývalo zvykem, a to hlavně proto, abychom si v nejisté době mohli všichni vychutnat klid v pohodlí domova na 200 %.

Přiznávám, že letos už neděláme experimenty a máme pouze ty nejosvědčenější vánoční speciály. První závozy od Zichovce již dorazily.

Ještě čekáme na Sibeerii, Chrousta a Clocka. Ale už teď můžete piva předobjednávat na našem e-shopu, a to včetně malých a velkých degustačních Božích boxů od Sibeerie!

V pivovaru Matuška mysleli také na Mikuláše.

Od Matušky máme perfektně sladěnou dvojici speciálních piv – Čert a Mikuláš. Neřešíme, kdo byl hodný a kdo ne, tahle piva si zaslouží každý (dospělý) :)

Čert a Mikuláš od Matušky

Novinky od Čestmíra

Od pivovaru Čestmír nám po dlouhé pauze dorazila dvě piva. Prvním je staronový Skydancer – American Pale Ale s chmely Magnum, Cascade a Ekuanot. Tím druhým je horká novinka SMASH APA Mosaic. SMASH je zkratka pro „Single Malt and Single Hop“, tudíž je pivo uvařeno pouze s jedním druhem sladu a jednou odrůdou chmele, zde konkrétně s tropickým Mosaicem.

Čestmír a jeho piva

 

Dánska piva

Ze zahraničí čekáme na novinky z Dánska od pivovaru To Øl, který máme moc rádi a který častěji dovážíme právě v tuto předvánoční dobu. Moc nás baví jejich zimní piva, ale také výborné nachmelené, nealkoholické i bezlepkové kousky.

Vyzvědnuti objednávek na Jířaku, Anděle a Karlíne

Na e-shopu můžete objednávat s vyzvednutím na jakékoliv pobočce nebo si můžete nechat piva poslat domů. Pokud uvažujete o láhvi (či láhvích) dobrého piva pod stromeček, pak doporučujeme objednávku zařídit co nejdříve – před Vánocemi bude chaos u dopravců jen narůstat.

 

V příštím newsletteru pošleme přehledný seznam piv doporučených jako dárek pro různé skupiny milovníků řemeslného piva :)

 

Mějte se moc krásně, buďte zdraví a pijte pivo!

Všechny Pivní Novinky na jedne stránce
  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení