Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Kdo jsme - příběh BeerGeeku

02

Dobrý den!

Jsme Ruslan a Olga - beergeekové. Pivo bylo naším koníčkem už kdysi dávno, vařili jsme pivo doma jako domovarníci, rádi jsme ochutnávali nová piva od malých pivovarů, ale chyběla nám taková naše vysněná pivotéka, ve které by byla k dostání i výjimečná piva, vzácné a raritní kousky, kde by byla k dispozici široká škála sladů, pivovarských kvasnic i chmelů.

Po letech váhání jsme se do toho pustili sami, a jako ve všem, co děláme - naplno! Je to totiž, podle nás, jediný správný způsob existence - pokud máš rád svoji práci, tak nepočítáš čas, prostě děláš s láskou to, co máš rád.

Sortiment naší pivotéky je obrovský a neustále se mění. Jelikož jsme beergeekové, máme rádi novinky, a pokud víme o něčem novém a zajímavém, dlouho neváháme a ihned to vezeme do Česka. Drtivou většinu sortimentu tvoří piva z našeho vlastního dovozu. Je to jediný způsob, jak můžeme zaručit výjimečnou čerstvost a kvalitu piv, která po celou dobu skladujeme v našem velkém chlazeném skladu. U nás určitě uspokojíme chutě i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Suroviny na domácí výrobu piva prodáváme od prvního dne provozu. Nabízíme české slady ze sladovny v Kounicích, německý z Weyermannu a různé belgické slady. Slady nabízíme nešrotované i šrotované - jak je libo. Z Francie dovážíme sušené pivovarské kvasnice. Chmely - v pestré škále od českých po zahraniční - jsou vždy balené v ochranné atmosféře a skladovány v chladu.

Jsme velice aktivním členem celosvětové pivní komunity - osobně se známe se všemi sládky, od kterých piva dovážíme. Občas některá piva (a přísady v nich) mohou byt docela podivná a překvapivá, ale za každou lahvičkou, kterou u nás najdete, stojí úžasný sládek a skutečný příběh. Pro nás není pivo jen nápoj, je to věc, která nás baví, je to věc, která spojuje lidí a země, je to tekutá podoba historie lidstva, nenáročný stroj času :)

Naše motto - neustále se vzdělávat v oboru, posouvat se na špičku světových pivních trendů a přibližovat českým milovníkům piva to nejlepší, co je ve světě.

Podporujeme českou komunitu certifikovaných pivních porotců BJCP. Šíříme pivní osvětu. A vaříme vlastní pivo pod značkou Sibeeria.

Kdybyste s něčím nevěděli rady, zavolejte nám na 775-260-871, nebo napište na order@beergeek.cz - rádi Vám pomůžeme :)

  • Home
  • Design Shoptetak.cz