Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Mikkeller zpět v BeerGeeku!

Legendární dánský pivovar Mikkeller netřeba představovat. Jeden z nejvýznamnějších evropských craftových pivovarů provází BeerGeek již od počátků naší existence a my jsme rádi, že se do naších lednic pravidelně vrací. V aktuální zásobě najdeme kousky nejen z "hlavního" kodaňského pivovaru, ale také z Mikkeller San Diego a Mikkeller Baghaven, který se specializuje na spontánně kvašená piva dozrávaná v dřevěných sudech. Podívejme se na rychlý přehled, co u nás momentálně najdete.

 

Samozřejmě nemohou chybět pořádně nachmelené Pale Ales a IPAs: Do Stuff Together, Side Eyes, Evergreen, Heated Seats, Burst, Windy Hill a Humle Nord California.

V nabídce spodně kvašených piv si konzervativnější pivaři mohou vybrat světlý ležák Midsummer Dream nebo vídeňský ležák Iskold Classic; milovníci méně tradičního pojetí "spodňáků" mohou sáhnout po India Pale Lager jménem American Dream Dry-Hopped nebo po silné višňové dvojici Doublebock Frederiksdal Cherries a Trippelbock Frederiksdal Cherries.

Pestrou paletu barev, vůní a chutí najdeme u kyselých piv, ať už se jedná o malinový Hallo Ich Bin Berliner Double Raspberry, divoké Spontanacai, Spontandoubleblueberry a Spontancherry Frederiksdal, anebo Barrel Aged selekci od Mikkeller Baghaven – Art of Decadence je plný různých druhů ovoce a vanilky, Rubus of Rose má krásně trpkou chuť po malinách, Feast of Solitude v sobě ukrývá šťavnaté meruňky, De Bijen obsahuje sladký med a Bière de Cabaret je extra suchý a pitelný Farmhouse Table Beer s pouhými 4 % alkoholu.

S blížícím se podzimem a chladnými dny přijde vhod nějaký Imperial Stout. Pokud chcete něco opravdu silného a hutného, doporučujeme George Bourbon Barrel Aged s kávou a vanilkou; pokud byste si spíše rádi zpříjemnili nedělní brunch, pak byste rozhodně neměli minout Beer Geek Peanut Butter Shake s kávou, kakaem a arašídovým máslem.

Pro všechny, kdo nemůžou lepek, je tu Peter Pale and Mary Gluten Free – osvěžující bezlepkový Pale Ale s tóny borovic a tropického ovoce.

Solidní výběr nabízí Mikkeller také na poli nealkoholických piv. Chmelem se nešetřilo na Weird Weather a Henry & His Science, moderní pšenici zastupuje Drink'in the Sun a fanoušci kyselých piv si vyberou z trojice Limbo Raspberry, Limbo Riesling a Limbo Yuzu.

 

Vybírejte online nebo se zastavte v naší pivotéce :)

  • Home
  • Design Shoptetak.cz