Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Jak Správně Vybrat Pivo Jako Dárek?

*|MC:SUBJECT|*

 

 
Pivotéka BeerGeek

Pivo jako dárek

Pivo je vděčný, užitečný a originální dárek. Jak správně vybrat pivo jako dárek? V naších pivotékach denně radíme stovkám zákazníků s výběrem a víme, jak na to.

Při výběru je potřeba si odpovědět na několik otázek.

 

1. Jaký je rozpočet?

Cenové rozpětí piv je široké – od několika desítek korun za kus až po luxusní archivní lahve či velkorysé degustační sady. Můžete věnovat klidně jen jednu originální plechovku nebo lahev, stačí je dobře zabalit – když přijdete do našich prodejen, můžeme vám je zdarma zabalit do našeho papíru. Pokud byste chtěli darovat degustační sadu na míru, rádi vám s jejím sestavením pomůžeme.

 

2. Jaká piva obdarovaný rád pije? Je spíše konzervativním konzumentem, nebo rád experimentuje?

Podle odpovědi na tuto otázku bude jasné, jestli půjdete do klasického ležáku, anebo se vrhnete na ohňostroj chutí a vůní moderního řemeslného piva.

 

3. Lahve, nebo plechovky?

Pro někoho to může být podstatná věc, třeba pro sběratele nebo pro někoho, kdo prostě preferuje pivo jen z lahví.

 

4. Česko, nebo zahraničí? Nebo obojí?

Na základě odpovědi na tuto otázku se rozhodneme, jestli se budeme držet pouze piv české produkce, anebo se vydáme na cestu světem.

Tradiční vánoční ležáky

K Vánocům patří ležák, stejně jako vlastně patří ke všemu :) Osobně vřele doporučuji Boží ležák od Sibeerie, je totiž opravdu boží! Pořádný říz, plná chuť i příjemně hořké doznívání z něj dělají opravdu prémiovou záležitost! Bude se hodit na přípitek místo šampaňského!

Jestli máte chuť na něco víc karamelového, zkuste Vánoční jantarový ležák od Mazáka z Dolních Bojanovic.

Další možností je od Clocka hořký a voňavý Vánoční ležák v americkém stylu s chmelem odrůdy Chinook.

 

Vánoční IPAs

Vůně některých chmelů připomíná mandarinky a jehličí – symboly Vánoc. Správně zvolená IPA podpoří vaši náladu a výplní je vůní citrusů a jehličnatého lesa.

Od Falkona máme letošní verzi jeho Baby, All I Want for Christmas Is IPA.

Od Chrousta je tu Double NEIPA a Triple Milkshake IPA.

Z předchozích let dobře známé zichovecké šlágry Nadílka a Ježíšek mizí rychlostí, se kterou děti rozbalují dárky pod stromečkem! Doporučujeme si pospíšit :)

 

Vánoční Stouty a Portery

Od Sibeerie máme Boží Stout, který byl uvařen ve spolupráci s pražskou pražírnou výběrové kávy Candycane Coffee. Do tohoto Stoutu bylo přidáno 30 kg výběrové kávy odrůdy Gesha z male kolumbijské farmy El Encanto. Krátkým macerováním se z kávy vytáhlo krásně intenzivní květové aroma, které ve spojení s bohatým sladovým základem a špetkou vanilky vytváří dokonalý zážitek z cold brew. Díky 7,8 % alkoholu je Boží Stout! dostatečně lehký, ale zároveň dost hutný a hřejivý.

Od Ravena máme další oblíbené cukroví v pivní podobě, a to Kokosovou kuličku. Jde o Imperial Porter s kokosem – výsledná vůně je krásně pražená, chuť zjemněna kokosovou nasládlostí. Skvělé jako poctivé cukroví!

Mazák Vánoční Stout se Skořicí - tento černočerný silák má svou čokoládovou chuť doladěnou lehkým skořicovým nádechem, získaným z vlastního macerátu z Cejlonské BIO skořice od Sonnentor.cz. Zpříjemněte si chladné počasí tímto lahodným pivem s typickou vůní a chutí, která k tomuto počasí patří...

  • Home
  • Design Shoptetak.cz