Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Piva S Čerstvě Sklizeným Chmelem A Podzimní Piva

*|MC:SUBJECT|*

 

Dobrý den, vážení!

Poslední newsletter jste ode mě dostali na jaře. Za tuto tichou dobu jsem zvládla otevřít dvě nové pobočky naší BeerGeek pivotéky.

Druhá provozovna se otevřela na Andělu – v lokalitě, kde jsme 7 let hledali vhodný prostor. Najdete nás na adrese Lidická 303/35, Praha 5 – Smíchov.

Třetí prodejna se objevila jako nečekané a neplánované dítě, a o to víc jsem do ní zamilovaná. Do třetice všeho dobrého nás tedy najdete na vysněné adrese Křižíkova 703/97, Praha 8 – Karlín.

Brzy spustíme možnost objednávání piv že všech tří provozoven! Před Vánocemi vám tato možnost jistě ušetří čas a udělá z objednávání pivních dárků klidnější zážitek.

A právě vánoční piva už se chystají,

očekávejte je cca za 2–3 týdny

Novinky

Piva s čerstvým chmelem

V tomto týdnu jsme měli hned několik piv s čerstvým chmelem, který šel z chmelnice přímo do varny. Takovým pivům říkáme Wet Hop – podle mokrého chmelu, který není usušený nebo jinak zpracovaný.

Piva od Sibeeria

Tato piva vynikají svou příjemnou, křehkou vůní čerstvě načesaného chmele. Obvykle mívají čistý světlý sladový základ, bez jakýchkoliv karamelových tónů. Výsledné tělo tak působí jako čisté plátno, na kterém se jemná chmelová vůně projevuje jako něžná akvarelová malba. Ochutnejte piva z kategorie Wet Hop! Je to časově omezená, ryze sezónní záležitost.

 

Dýňová piva

Kromě chmelnic probíhá sklizeň úrody také na polích. A jelikož si sládci rádi hrají se sezónními surovinami, vrhli se nyní na dýně. Ano, dýňová nemusí být jenom polévka; ochutnejte i dýňová piva ????

Raven I love you pumpkin 0,75

Jistě vás zajímá, jak se taková piva vaří. Obvykle se dýně upečou, rozmačkají na pyré a poté přidají do vystírky. Při fermentaci pak bývá navíc přidáváno vhodné koření – může to být skořice, kardamom, hřebíček, badyán nebo něco jiného. Složení a objem koření si každý sládek vybírá sám podle své chuti, a tak si troufám říct, že každé dýňové pivo se budu dosti lišit od ostatních! O to dobrodružnější pak je ochutnávání.

Pinta Dyniamit Pumpkin Ale 0,5 / 119 Kč
Raven I Love You Pumpkin 0,75 / 159 Kč

Piva na poctu zářícího podzimu

Podle starých indiánských tradic se úplněk v listopadu nazývá bobřím, protože bobři se připravují na zimní spánek a ukrývají se ve svých skrýších plně zásobených jídlem na dlouhou zimu.

Zichovec přináší novinku Beaver Moon – Bobří měsíc. Vychází ze základového neochuceného Sour Ale, v němž však byly macerovány třísky amerického dubu, které dodaly jemnou vanilkovou až kokosovou chuť. Je to pivo na poctu zářícího podzimu a přicházející zimy.

Zichovec Beaver Moon Plechovka Oak Aged Sour Ale

Od strahovského Svatého Norberta tu máme Triple IPA s obří stupňovitostí a potutelným názvem One Last Beer. Jde o vydatně nachmeleného 24stupňového zabijáka. Pokud si chcete dát doopravdy pouze jedno, dejte si One Last Beer – to bude ta správná volba!

Strahovsky pivovar Sv. Norbert One Last Beer Triple IPA 0,75

 

Stromboli – nová IPA od pražského pivovaru Sibeeria, která byla pojmenována podle jedné z nejaktivnějších sopek v Tyrhénském moři.

Sibeeria Stromboli Moderni IPA

Moderní IPA bez ovsa nebo pšenice, přesto na pohled zakalená, s jemnou strukturou nasycenou chmelem a s vysokou pitelností. Působivá oranžová barva hezky ladí s intenzivním aroma pomerančové kůry, manga a chmelovou plností, která zalije všechny chuťové pohárky. Stromboli je jemné, ale zároveň hořké pivo, abyste si ho mohli užít nejen u hezkého západu slunce, ale i dlouho po něm.

Novinky od Sibeeria

Ostatní novinky najdete kompletně na našich stránkách

657 piv skladem v pivotéce BeerGeek
  • Home
  • Design Shoptetak.cz