Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Zichovec Nadílka 0,75 Double NEIPA

Nadílka z lounského pivovaru Zichovec je pěkně silná a výrazná dvacítka, kterou můžeme zařadit do stylu Double Dry Hopped Double New England IPA. Vyniká lehce měděnou barvou s pěkným zákalem a intenzivní ovocnou vůní, která vás hned praší do nosu. Jemné sametové tělo jí dodávají speciální kvasnice a kombinace ovesného a pšeničného sladu. Pěkně chmelená NEIPA Nadílka rozhodně nesmí chybět pod vaším vánočním stromečkem!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 8825
Značka: Zichovec
199 Kč / ks 26,53 Kč / 100 ml
Kategorie: České pivo
Objem (ml): 750
Stupňovitost: 20°
Alkohol (%): 9
Styl: New England IPA
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný, ovesný a pšeničný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zichovecky Pivovar Logo

Rodinný pivovar ZICHOVEC byl založien v roce 2012 a pivo se zde vaří od června téhož roku. Impulsem byla nespokojenost s chutí unifikovaných produktů nadnárodních pivovarů a svou roli sehrály také kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezdní hostinec v Panenském Týnci.