Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Způsoby dopravy

 

  1. Kurýrní služba Messenger je naším ověřeným partnerem. S několikaletou zkušeností s provozováním e-shopu s prémiovým pivem jsme se rozhodli, že budeme využívat služeb mírně dražšího, ale zato spolehlivého přepravce, který doveze i křehké zboží adresátovi nepoškozené. Objednávky přijaté v pátek expedujeme v pondělí, aby zboží neleželo přes víkend ve skladu dopravce.
    Poštovné v rámci České republiky je 159,- Kč. Při objednávce nad 2 500,- Kč je doprava zdarma. Dodání zboží do zahraničí je možné po předchozí domluvě - pro podrobnosti a cenu nás kontaktuje na e-mail order@beergeek.cz

  2. Osobní odběr v Praze je možný po obdržení emailu s oznámením, že zboží je již připravené k vyzvednutí v naší kamenné prodejně. Své drahocenné lahvičky s pivem si pak můžete vyzvednout každý den v běžné otevírací době naší pivotéky.  

 

Adresa BeerGeek Pivotéky:

Slavíkova 1047/10, Praha 3, 130 00

Otevírací doba:

po - pá 13:00 - 21:00
so 11:00 - 21:00
ne 15:00 - 21:00