Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Podzimní novinky!

Zdravíme všechny BeerGeeky! 

Po létě jsme plní sil, a tak pilně aktualizujeme náš e-shop, aby i mimopražští měli možnost ochutnat skvělá piva a nepropadli podzimním chmurám. A nelení ani české pivovary, které nás pravidelně zásobují novinkami i osvědčenými kousky. Zrovna tento týden se u nás sešla pěkná řádka výborných lahví a naše lednice v BeerGeek pivotéce praskají ve švech.
Širokou nabídku piv máme od rodinného pivovaru Zichovec z Loun. Pivovar, který se během jediného roku vyšvihl mezi českou špičku, má rozhodně co nabídnout. Na své si přijdou příznivci klasických ležáků, osvěžujících ejlů i pěkně chmelených IPA.


Zichovec

Důkazem, že řemeslný minipivovar může úspět i v Plzni, je pivovar Raven. Sládci nás pravidelně zásobují hlavně výbornými kousky ve stylu APA a IPA, ale v jejich nabídce objevíte i výborný stout nebo pořádný kyseláč. Oceňujeme dvě velikosti lahví - sedmička na rozdělení s přáteli, trojka na degustaci nebo jen tak do ruky. 

Raven


Broumský pivovar Matuška jistě není třeba dlouze představovat. Právem patří mezi naprostou špičku českých řemeslných pivovarů. Komplexní harmonická chuť a pěkné chmelení se skvěle vyváženou hořkostí. Intenzivní aroma a chuť, ve které se prolínají ovocné tóny s těmi bylinnými a borovými. Pokud jste Matuškova piva ještě neochutnali, je načase to napravit.

Matuška
Piva létajícího (ale už ne dlouho - práce na vlastním pivovaru vrcholí!) pivovaru Sibeeria patří trvale mezi ta neoblíbenější. A není se čemu divit. Ochutnejte také jejich lahodné portery a stouty nebo osvěžující a pořádně nachmelené IPAs. Nově jsme pro Vás uspořádali sadu 4 výborných kousků. Je složená z piv, která mají jen tu nejlepší odezvu. Zkrátka z piv, která chutnají drtivé většině lidí.

SadaSibeeria

A když už jsme u těch sad, podívejte se i na ty další. Do degustační sady českých piv jsme pro Vás zařadili jeden kousek klasického ležáku, jeden pořádný kyseláč a jeden vyladěný American Pale Ale. Nebo se snad chcete zaměřit jen na jeden pivní styl? Pak je tady sada českých IPA obsahující šest skvělých kousků. Novinkou je také sada složená z tradičních belgických piv v podání pivovaru Oud Berseel. Vyzkoušejte, pokud jste až dosud s ochutnáním lambiků váhali. A v nabídce nám zůstává i sada výtečných dánských piv pivovaru To Øl.

SadaCeske        SadaCeskeIpa        SadaToOl  

SadaOudBeersel

Takže proč ztrácet čas s výběrem piv, když to nejlepší jsme dali dohromady za Vás?

  • Home
  • Design Shoptetak.cz