Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Oud Beersel Degustační sada 4 ks Komplet belgických kyseláčů

Do tohoto balíčku jsme zařadili kousky pivovaru Oud Beeersel, které vám nejlépe představí tradiční belgický pivní styl lambic. Styl, který je tolik odlišný od našich klasických ležáků. 

Momentálně nedostupné
Kód: 8528
Značka: Oud Beersel
619 Kč / ks
Kategorie: Belgické pivo


Jsou čtyři. Všechna jsou kvašena spontánně pomocí divokých kvasinek. Všechna dozrávala v dubových sudech. Jsou příjemně kyselkavá, lehce perlivá s tóny trpkého ovoce a mohou Vám připomínat suché šampaňské. Jako první jsme zabalili Oude Geuze, který vznikl smíšením dvouletého a tříletého lambiku. Výsledkem je slušná nasycenost, příjemná chmelová linka, jemná slanost a výrazně trpké ovocné tóny. Pořádná ovocná bomba je Framboise, pivo smíchané z lambiků s přídavkem čerstvých malin a višní. Pokud patříte mezi milovníky piva i vína zároveň, zamilujete si ho! A u intenzivní ovocné chutě zůstáváme dál - Oude Kriek vznikl z lambiku a pořádné porce třešní - 400 g na litr. Je krásně načervenalý, intenzivně ovocný a příjemně trpký s nádechem dřevitosti. A na závěr tu máme Bersalis Sourblend, specialitku, která se zrodila smíšením klasického belgického ejlu a lambiku a která byla kvašena velmi specifickým kmenem kvasinek - Brettanomyces.

Speciální zvýhodněná cena je samozřejmostí. O jednotlivých pivech včetně jejich parametrů se můžete dočíst níže - viz Související produkty.
(V případě, že by se stalo, že nějaký kousek nebude k dispozici, po předchozí domluvě s vámi ho nahradíme vhodnou alternativou.) 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: