Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha

Sibeeria Degustační sada 4 ks Speciální nabídka pivovaru Sibeeria

Vyladěná piva českého pivovaru Sibeeria dlouhodobě patří mezi vaše (i naše) nejoblíbenější. Proto jsme se rozhodli sestavit pro vás sadu složenou z toho nejlepšího, co nabízejí!

239 Kč / ks
Skladem

Nejprve vás okouzlí neuvěřitelně jemný a krémový porter Coco Chanel. V jeho lahodné chuti se krásně prolínají tóny pražené kávy s jemným nádechem vanilky a kokosu. Ještě aby ne, když vanilkové lusky a kokos byly přidány přímo do várky. Následně zavzpomínáte na letošní léto se sezónní IPA Léto 2018. Komplexní chuť, vyvážená hořkost a osvěžující citrusové tóny vám připomenou horké dny zalité sluncem. Po létě přichází ochlazení, kdy vám přijde vhod pořádně silný imperial stout Polární Noc. Voní po kávě a hořké čokoládě, ke kterým se v chuti přidá nádech karamelu a sušeného ovoce. A jako poslední přichází na řadu stálice v podobě IPA Lollihop, která vám bude chutnat v kterémkoli ročním období. Je ovocně chmelová s tóny tropického ovoce a neuvěřitelně pitelná.

Speciální zvýhodněná cena je samozřejmostí. O jednotlivých pivech včetně jejich parametrů se můžete dočíst níže - viz Související produkty.
(V případě, že by se stalo, že nějaký kousek nebude k dispozici, po předchozí domluvě s vámi ho nahradíme vhodnou alternativou.) 

Kód Kód: 8507
Jméno značky: Sibeeria
Kategorie: České pivo