Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Degustační sada českých řemeslných pivovarů 3 ks České kraftové pivovary - Clock, Zichovec, Matuška

V Čechách máme tolik výborných řemeslých pivovarů, že vybrat tři sedmičky do této sady nebyl vůbec lehký úkol! Nakonec jsme dali prostor klasice, netradičnímu kyseláči a oblíbenému ejlu. 

Skladem
Kód: 8527
399 Kč / ks
Kategorie: České pivo

Tradiční české ležáky zastupuje Hektor pivovaru Clock z Potštejna. Skvěle pitelná lehoučká desítka s vyváženou střední hořkostí a tóny sladu, chmele a bylin. Jako další tu máme pivo, které snad nemůže být odlišnější - zichovecký Sour Passion Fruit, kyseláč uvařený ve stylu Berliner Weisse. Je neuvěřitelně osvěžující a voňavý s intenzivními tóny trpké maracuji. A na závěr Vaše chuťové pohárky potěší APA California, právem jeden z nejoblíbenějších kousků známého pivovaru Matuška. Jde o ejl poctivě nachmelený americkými odrůdami chmele. Intenzivně aromatický, středně hořký s nádechem citrusů a borového jehličí.

Speciální zvýhodněná cena je samozřejmostí. O jednotlivých pivech včetně jejich parametrů se můžete dočíst níže - viz Související produkty.
(V případě, že by se stalo, že nějaký kousek nebude k dispozici, po předchozí domluvě s vámi ho nahradíme vhodnou alternativou - např. místo zichoveckého Sour Passion Fruit si pochutnáte na jejich Sour Passion Fruit Guava - neméně výborný kyseláč ze stejné edice, který je vylepšený přídavkem guavy!) 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: