Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Cloudwater A Moment At Emmanuel Head 0,44

When the sea goes out, a safe land crossing appears to Holy Island. Halfway along a relaxing walking trail, at the north east head of Lindisfarne, is a large white triangle, piercing out of the long grass, gazing out to the North Sea, come rain or shine. It’s a lovely place to rest for a moment, and take in the natural beauty of this world, your body, and kind-hearted, loving intentions. (Pale Ale)

Aroma & Flavour: Succulent pineapple, supported by tangerine and papaya
Body: Light-bodied and juicy with a short finish
Aftertaste: Lingering pineapple, light orange zest, supporting malt accents

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 10217
130 Kč / ks 29,55 Kč / 100 ml
Kategorie: Anglické pivo
Objem (ml): 440
Stupňovitost: 10°
Alkohol (%): 3,5
Styl: New England Session IPA
Typ Obalu: plechovka
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Před 5 dny dorazila do našeho chlazeného skladu nová zásilka piv z Anglie od pivovaru Cloudwater, který byl založen v Manchesteru v roce 2013 Paulem Jonsem.
V roce 2018 byl Cloudwater zvolen tisíci uživateli portálu RateBeer jako druhý nejlepší pivovar ve světě. A to je obrovský úspěch.

Cloudwater proslul svým nekompromisním přístupem a precizností vůči všem procesům v pivovaru. Proč jsme vlastně tak pyšní na dovoz piv od Cloudwater?
Protože je to případ, kdy výrobce pečlivě vybírá obchodního partnera. Pro Cloudwater je podstatné to, jak pečlivě se staráme o pivo, jakou máme pověst a sdílíme-li jejich hodnoty.

Jsme šťastní, že můžeme českým milovníkům piva nabídnout to nejlepší a nejmodernější.