Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 11

Adroit Theory

Cannibalism – Vyváženě pražený a hořký Russian Imperial Stout s tóny kávy a jemně nasládlými tóny čokolády a karamelu.

Imagination Atrophy – Milk Stout se 7,9 % alkoholu, jehož krémové tělo pokládá výborný základ, na němž se projeví chuť přidané kávy, kakaa, karamelu a vanilky.

 

Antoš

Velikonoční poklad – Festbier za studena nachmelený "drahokamy" mezi chmelovými odrůdami – Saphir, Opal, Smaragd, Diamant a Rubín.

Vyšlehaná kraslice – Skvěle pitelný a svěží American Pale Ale nachmelený americkými aromatickými odrůdami.

 

BrewDog

Barn Dance – Hořký a hřejivý American Barley Wine, který kombinuje karamelovo-sušenkový sladový základ s tóny manga, citrusů a koření z chmelů Simcoe a HBC 586.

 

Four Elements

Fairy Tale – Jemná a šťavnatá New England IPA fermentovaná Verdant kvasnicemi a nachmelená odrůdami El Dorado a Wai-iti s tóny ananasu, limetek a peckovin.

Funky Brown Ale – Poctivý 16stupňový Brown Ale uvařený se sušenkovo-nugátovými tóny sladů a kokosovo-ovocným profilem chmelu Sabro.

K(r)yseláč – Jednoduchý, lehký a pěkně kyselý Philly Sour Ale s malinami, které dodávají vyváženě trpkou chuť.

 

Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck

Kasteel Tripel – Extra plný a příjemně hořký belgický Tripel s tóny hřebíčku a ovoce.

 

Obora

IPA Peach – Lehká svěží IPA s pořádnou porcí broskví, jejichž vůni a chuť umocňuje novozélandský chmel Nectaron.

IPA Tropical Hops – Středně plná 15stupňová IPA intenzivně nachmelená aromatickými chmely, které se postaraly o bohaté tóny tropického ovoce.

 

Thrills

Místo (w/ Černý potoka) – Světlý 11stupňový ležák vařený dekokčním způsobem na dva rmuty, nachmelený tradičním Žateckým poloraným červeňákem.

Springer – Voňavý a výborně pitelný Pale Ale, který v sobě netradičně kombinuje chmelení americkou odrůdou Citra a českým Saazem v Cryo zpracování.

Taken – Hořká a osvěžující West Coast IPA nachmelená odrůdami Citra, Cascade, Mosaic a Ekuanot, které pivu dodávají klasické citrusové a tropické tóny.

 

Zichovec

NEIPA Nectaron – Klasická jednochmelová New England IPA nachmelená novozélandskou odrůdou Nectaron, která je plná tónů ananasu, marakuji, peckovin a citrusů.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz