Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Pivní novinky pro 9. týden 2023

Logo

Představujeme Vám pivní novinky, které k nám tento týden dorazily na pivotéku. Pivovar Sibeeria po úspešné kooperaci se slovenským pivovarem Beer Station přinaší novou verzi Growler, tentokrát NEIPA s tropickou chmelovou chutí.Také tu máme novou várku piva Teamwork, tradičního Saisonu, který vznikl kooperací Sibeerie a německého pivovaru Blech.Brut!

I když venku to občas připomíná jaro, do pivovaru Sibeeria ještě přišla Zima aneb vynikající Barleywine pivo s lehkých nádechem Ancho papriček. Jako sladkou tečku na závěr od tohoto pivovaru nabízíme na pivotéce Candynskij, imperiální stout s peruanskou kávou z pražírny Candycane.

To v pivovaru Zichovec se už pečlivě připravují na Velikonoce a přinesli nám ne vejce malovaný, ale velikoční Hody Hody Doprovody, vynikající světlý ležák. Pro milovníky Bloody Mary si dále připravili pivní verzi tohoto koktejlu, Like a Bloody Mary. Pro fanoušky pivovaru Černý Potoka tu máme novou verzi piva Orion, tentokrát Gamma, Pale Ale s velmi intezivní citrusovou chutí.

Ze zahraničí máme nově v nabídce pivovar Lubrow, vyzkoušet od něj můžete tmavý kyseláč Darker Thoughts nebo pšeničnou verzi Trdelníku.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz