Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Evil Twin/Lervig Big Ass Money Stout 0,473l Imperial Stout

Kód: 8414
369 Kč / ks 78,01 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kamarádi z dánského pivovaru Evil Twin a norského Lervig se rozhodli pro opravdu šílený kousek. Uvařili nebývale silný imperial stout s přídavkem jedné nevšední suroviny - mražené pizzy. Big Ass Money Stout překvapí svou nasládlostí, alkoholovou hřejivostí a prolínáním kávových tónů spolu s čokoládou a praženým sladem. V závěru ucítíte lehkou kořeněnost s jemnou špetkou soli. Tak posuďte sami, jak se tento experiment podařil.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivo dle stylu
Objem (ml): 473
? Typ obalu: plechovka
Stupňovitost: 29°
Alkohol (%): 17,5
Styl: Imperial Stout
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pizza, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený tmavý speciál
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

          Neotřelý design, nápadité názvy, originální receptura s nestandardními ingrediencemi, ale hlavně vždy výborná piva. To je Evil Twin,  výjimečný dánský pivovar. Zakladatelem je Jeppe Jarnit-Bjergsø, jehož jméno vám může být povědomé. Je totiž spoluzakladatelem pivovaru Mikkeller a dvojčetem Mikkela Borg Bjergsø, od kterého se roku 2010 odtrhl, a vznikl tak pivovar Evil Twin. Evil Twin má v současné době hlavní základnu v New Yorku a přestože se svými pivy sklízí úspěch po celém světě, stále si zachovává charakter létajícího pivovaru. Kočuje tedy po jiných pivovarech (převážně dánských, amerických a španělských) a vaří svá piva tam.
          V nabídce Evil Twin převažují zejména stouty a portery mnohdy s opravdu neobvyklými přísadami. Chutnat Vám ale budou také jejich šťavnaté IPAs, osvěžující kyseláče nebo zajímavá sezónní piva a limitované edice. 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz