Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Pivovar týdne - dánský To Øl!


ToOlKolaz


Na našem e-shopu se postupně zabydluje další skvělý pivovar. Tentokrát přišel na řadu pivovar To Øl (info o pivovaru zde) z Dánska, jenž na první pohled zaujme svými designovými lahvemi, které jistě potěší každého milovníka umění. Vyšperkovaný obal ale není to jediné, co mohou tito Dánové nabídnout. Nejdůležitější je vyladěná komplexní chuť s výraznými chmelovými tóny, která se skrývá v každé lahvi. 

Doporučujeme například kyseláč Sur Cedar, který vás ohromí příjemnou trpkostí, lehkou dřevitostí a intenzivními tóny tropického ovoce. Pořádná ovocná bomba je také IPA Mr. Orange Edition 2018, která je rovněž s náznakem lehké kyselkavosti, a zklamaní rozhodně nebudete ani z pěkně chmelené !PA z edice Shock Series.

Širší výběr piv tohoto dánského pivovaru naleznete v naší Pivotéce (Slavíkova 10, Praha), nicméně další kousky budou na e-shopu přibývat v následujících dnech. Takže stay tuned a na zdraví!

Pivovar vám nejlépe představí degustační sada těch nejvybranějších kousků, kterou jsme se rozhodli sestavit speciálně jen pro vás! 

To Øl Degustační sada  

  • Home
  • Design Shoptetak.cz