Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Letní novinky v BeerGeeku!

Zdravíme všechny pivaře!

Přes léto rozhodně neleníme a snažíme se e-shop pomalu, ale jistě zaplňovat, aby si náš oblíbený nápoj mohli vychutnat i mimopražští. A nelení ani sládci, kteří nás pravidelně zásobují letními novinkami. Z českých pivovarů vybíráme například:

Kokosovou bombu podobě sezónní IPA Co-Co Dancer od Chrousta. Permonský výborně osvěžující ejlík sluneční den, tedy Sunny Day. Nebo vyladěnou pšenici Fancy Farmer z dolnobojanovského pivovaru Mazák. Doporučujeme prozkoumat i nabídku pivovaru Továrna ze Slaného, odkud nám také servírují povedené kousky.

V případě, že byste se chtěli trochu zchladit, podívejte se na osvěžující a krásně designová piva estonského pivovaru Põhjala, kde přeci jenom panuje snesitelnější počasí.

A na závěr belgický pivovar Huyghe, který se svojí řadou Delirium jistě není pro návštěvníky naší pražské prodejny neznámý, nicméně na e-shopu se tento růžový slon usídlil až nyní. 

Na zdraví!