Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávy musíte souhlasit, že jste starší 18-ti let.

To Øl Mr. Orange edition 2018 0,33 Ovocná Sour IPA

Mr. Orange přichází v edici 2018 s tropickým mixem papáji, manga, meruněk a kůry z pomerančů a citronů. Všechno tohle ovoce přidali sládci z dánského pivovaru To Øl přímo do várky, a vznikla tak tato ovocná bomba. V chuti se snoubí vyvážená kyselost s příjemnou sladovostí. Kromě tropického ovoce jsou znatelné i tóny sladu, obilí a trav. Toto pivo, které vám bude připomínat sladkokyselý džus zkrátka musíte ochutnat! 

Skladem
Kód: 6770
Značka: To Øl
149 Kč / ks 45,15 Kč / 100 ml
Kategorie: Pivo dle stylu
Objem (ml): 330
Stupňovitost: 21°
Alkohol (%): 9
Styl: India Pale Ale (IPA)
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný a pšeničný slad, chmel, papája, mango, meruňky, citronová a pomerančová kůra, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál

Popis produktu není dostupný

         

          To Øl je mladý dánský řemeslný pivovar, který byl založen roku 2010 Torem Gyntherem a Tobiasem Jensenem. Od počátku se těšil velkému úspěchu, který stále strmě stoupá. Již dva roky po založení se To Øl dostal mezi Top 100 pivovarů na ratebeer.com a v roce 2014 byl vyhlášen 9. nejlepším pivovarem světa. A není se čemu divit. Jejich piva, uvařená z těch nejvybranějších ingrediencí, si zakládají na osobitosti, vyvážené komplexní chuti, síle, pěkné nachmelenosti a v neposlední řadě také na nápaditých etiketách. Jejich minimalistické neotřelé lahve nebudete mít to srdce vyhodit. 


tool-tore-gynther-og-tobias

 

          Pokud zapátráme ještě trochu více do minulosti, zjistíme, že pivovar má kořeny již v roce 2005, kdy se Tore s Tobiasem, tehdy ještě jako studentni kodaňské střední školy, rozhodli, že chtějí dělat něco smysluplného. Tedy vařit pivo. Jejich první pivní experimenty probíhaly ve školní kuchyni, kterou si tajně "půjčovali" ve všední dny vždy v noci mezi 22:00 a 6:00 hod. A jejich píle a zapálení se vyplatilo - dnes je pivovar To Øl celosvětově známý a jejich pivo je k dostání více než ve 40 zemích. 
          Tak vyzkoušejte i Vy tato dánská výjimečná piva. Všechna jsou nefiltrovaná, nepasterovaná a pěkně chmelená. Tajnou přísadou je 5-10% ovsa, který se přidává do každého piva pro lehkou zakalenost, sametovou strukturu a skvělou pěnivost. Tak na zdraví!