Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Americký pivovar The Bruery!

S novým měsícem vítáme v naší beergeekovské pivotéce i na e-shopu další skvělý pivovar - The Bruery z americké Kalifornie. Pivovar, který v roce 2008 založil Patrick Rue, nese název složený z majitelova příjmení a slova "brewery" (pivovar). Patrick začínal jako nadšenec, který se vařením piva ve své kuchyni odreagovával od studia práv. Brzy začal vyhrávat nejrůznější ocenění a kuchyně mu začala být malá. 

V The Bruery vaří s nadšením piva zejména ve stylu Barrel Aged a také experimentální ejly, které jsou založené na tradici belgických piv. Za jejich výjimečnost může používání vlastního kmene belgických kvasinek a experimentování s přidáváním dalších surovin, kterého se sládci rozhodně nebojí.

Ochutnat můžete například zajímavý pšeničný kousek Orchard Wit, do kterého byl přidán koriand, pomerančová kůra a levandule. Vaše chuťové pohárky potěší také neobvyklá kombinace žitného sladu, špetky pepře a hřebíčku v kyseláči Sour in the Rye, který navíc rok dozrával v dubovém sudu. A vedle nešlápnete ani s pivem Tart of Darkness with Black Currant, kyselým tmavým stoutem, jenž slibuje neobvyklý chuťový zážitek díky zrání v sudech po bourbonu spolu s černým rybízem. 

Tak se o kvalitách pivovaru The Bruery přesvědčte sami. Na zdraví!

  • Home
  • Design Shoptetak.cz