Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Zichovec Saison Red Wine Barrel Aged 0,33 Strong Saison

Saison je belgický pivní styl s dlouhou tradicí, pro který je typické řemeslné vaření piva na farmách spíše v chladných zimních měsících. A právě do tohoto stylu se pustil zichovecký pivovar, který svého Saisona nechal dozrál v sudech po červeném víně. Saison Red Wine Barrel Aged je silák vonící po sladu, medu a červeném víně. Víno je výrazné i v komplexní chuti, kde se k němu přidá jemný nádech vanilky a muškátového oříšku. Komplexní a skvěle vyladěný kousek, který si zamilujete!

Skladem
Kód: 8735
Značka: Zichovec
139 Kč / ks 42,12 Kč / 100 ml
Kategorie: České pivo
Objem (ml): 330
Stupňovitost: 18°
Alkohol (%): 8,5
Styl: Saison
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zichovecky Pivovar Logo

Rodinný pivovar ZICHOVEC byl založien v roce 2012 a pivo se zde vaří od června téhož roku. Impulsem byla nespokojenost s chutí unifikovaných produktů nadnárodních pivovarů a svou roli sehrály také kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezdní hostinec v Panenském Týnci.