Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Zichovec Cloud 12 Sorachi Ace 0,75 Dry hopped Saison

Cloud Sorachi Ace je zichovecká dvanáctka, kterou sládci uvařili jako saison. K tomuto stylu se skvěle hodí chmelení za studena odrůdou Sorachi Ace, která má kořeny v Japonsku. Cloud Sorachi Ace se pyšní omamnou vůní s nádechem kokosu a citrusů, který je doplněn typickými saisonovskými estery. Intenzita hořkosti je nižší, vyvážená chuť komplexní a pitelnost více než dobrá. Byl by hřích neochutnat tento výtečný kousek! 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 8665
Značka: Zichovec
124 Kč / ks 16,53 Kč / 100 ml
Kategorie: České pivo
Objem (ml): 750
Stupňovitost: 12°
Alkohol (%): 5,5
Styl: Saison / Farmhouse Ale
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný a pšeničný slad, chmel, ovesné vločky, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zichovecky Pivovar Logo

Rodinný pivovar ZICHOVEC byl založien v roce 2012 a pivo se zde vaří od června téhož roku. Impulsem byla nespokojenost s chutí unifikovaných produktů nadnárodních pivovarů a svou roli sehrály také kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezdní hostinec v Panenském Týnci.