Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Cloudwater Tufts Of Twine In Upper Motuere 0,44

Po sklizni chmele zůstávají na drátech držících chmel chlupaté chomáče provázku. Poslední večer sklizně v Upper Moutere v dalekém Tasmánsku byly na tyto dráty zavěšeny svítící žárovky.

Ležák plzeňského typu je ideální na to, aby ukázal křehkou vůni jemných chmelových odrůd v čistém a lehkém, ale okouzlujícím aromatickém profilu. Pivo Tufts Of Twine In Upper Moutere nese travnatou vůni s tóny citronové kůry a červeného jablka, podtrženou sušenkovým sladovým tělem.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 10450
129 Kč / ks 29,32 Kč / 100 ml
Kategorie: Anglické pivo
Objem (ml): 440
Stupňovitost: 11°
Alkohol (%): 4,6
Styl: Pale Lager/Světlé
Typ Obalu: plechovka
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Před 5 dny dorazila do našeho chlazeného skladu nová zásilka piv z Anglie od pivovaru Cloudwater, který byl založen v Manchesteru v roce 2013 Paulem Jonsem.
V roce 2018 byl Cloudwater zvolen tisíci uživateli portálu RateBeer jako druhý nejlepší pivovar ve světě. A to je obrovský úspěch.

Cloudwater proslul svým nekompromisním přístupem a precizností vůči všem procesům v pivovaru. Proč jsme vlastně tak pyšní na dovoz piv od Cloudwater?
Protože je to případ, kdy výrobce pečlivě vybírá obchodního partnera. Pro Cloudwater je podstatné to, jak pečlivě se staráme o pivo, jakou máme pověst a sdílíme-li jejich hodnoty.

Jsme šťastní, že můžeme českým milovníkům piva nabídnout to nejlepší a nejmodernější.