Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Set českých ležáků a mnohem více

Jste přepití všech možných experimentů? Pak je tady pro vás sada těchto 6 klasických kousků! Dali jsme dohromady vždy dvě lahve ležáků od třech oblíbených českých pivovarů - Továrna, Zichovec a Matuška jsou zárukou kvality.

SadaLezaky

Pokud však fandíte spíše stoutům, mrkněte na komplet těch z dánského pivovaru Evil Twin. A novinek máme mnohem více - například limitovanou várku White Mountain od Ravena, která byla uvařena k příležitosti letošní Rekonstrukce bitvy na Bílé Hoře. Výborná je také jedenáctka z čerstvého chmele Wet Hop Lager pivovaru Matuška. Novinkou na e-shopu je i New England IPA britských Fuller's a pokud si chcete dát od piva pauzu, co takhle vyzkoušet cider Cidronautes od Klimenta?