Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Degustační sada české klasiky 6 ks 6x ležák jako křen (Továrna, Zichovec, Matuška)

I ti největší fandové ejlů, stoutů a kyseláčů občas dostanou chuť na poctivou českou klasiku v podobě tradičního ležáku. Proto tu máme tento balíček, který potěší všechny pivaře. Od každého pivovaru jsme zabalili rovnou dva kousky - takže už víte, koho pozvete na návštěvu? 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 8531
659 Kč / ks
Kategorie: České pivo
Položka byla vyprodána…

Začneme zlehka, a to desítkou pivovaru Továrna ze Slaného. Továrenskou desítku sládci plní do lahví o objemu 660ml. Sladová složka je dokonale vyvážena chmelovou hořkostí a díky příjemných 4,3% alkoholu se výborně se popíjí. Poté je čas na pořádnou dvanáctku. Vybrali jsme Krahulíka 12 z pivovaru Zichovec. Tento kousek vyniká komplexní chutí s vyváženou střední hořkostí a bylinnými až kořeněnými tóny. A na závěr ochutnáme výčepní pivo z broumského pivovaru Matuška. Jejich Desítka má zlatavou barvu, voní po sladu a v její vyladěné chuti se spolu krásně prolínají tóny chmele a bylin s jemným náznakem peprnosti.

Speciální zvýhodněná cena je samozřejmostí. O jednotlivých pivech včetně jejich parametrů se můžete dočíst níže - viz Související produkty.
(V případě, že by se stalo, že nějaký kousek nebude k dispozici, po předchozí domluvě s vámi ho nahradíme vhodnou alternativou - např. místo matuškovské Desítky si pochutnáte na jejich stejně výtečné Dvanáctce.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: