Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávy musíte souhlasit, že jste starší 18-ti let.

Evil Twin Degustační sada stoutů 4 ks Komplet dánských stoutů pro fajnšmejry

Americký pivovar s kořeny v Dánsku Evil Twin, v jehož nabídce převažují stouty s těmi nejneobvyklejšími ingrediencemi, jsme Vám už představili. Chápeme, že při výběru jejich piv můžete tápat, tak jsme dali dohromady set čtyř jejich tmavých kousků, abychom vám to usnadnili. 

Skladem
Kód: 8541
1 109 Kč / ks
Kategorie: Dánské pivo

No Hero zastupuje to "klasičnější", co pivovar Evil Twin nabízí. Jde o lahodný oatmeal stout zjemněný ovesnými vločkami s hořkosladkými tóny praženého sladu a lékořice. Stout s přídavkem kávy a laktózy již není nic neobvyklého. Dánové se však kromě vybraných kávových zrn rozhodli přidat i vanilku, cukr a muškátový oříšek. Jejich Irish-ish Coffee Stout je tak kromě výrazného kávového nádechu i jemně kořeněný. Třetí plechovkou v balíčku je Imperial Biscotty Break. Stout nabitý sušenkovou nasládlostí s tóny marcipánu, kávy, čokolády a vanilky - mňam! Na závěr si necháváme opravdovou specialitu. Big Ass Money Stout je pořádně silný imperial stout, který vznikl ve spolupráci s norským pivovarem Lervig. Tento kousek, který byl uvařen společně s mraženou pizzou, je jemně kořeněný, lehce slaný a do toho plný čokoládovo-kávových tónů.

Speciální zvýhodněná cena je samozřejmostí. O jednotlivých pivech včetně jejich parametrů se můžete dočíst níže - viz Související produkty.
(V případě, že by se stalo, že nějaký kousek nebude k dispozici, po předchozí domluvě s vámi ho nahradíme vhodnou alternativou.) 

          Neotřelý design, nápadité názvy, originální receptura s nestandardními ingrediencemi, ale hlavně vždy výborná piva. To je Evil Twin,  výjimečný dánský pivovar. Zakladatelem je Jeppe Jarnit-Bjergsø, jehož jméno vám může být povědomé. Je totiž spoluzakladatelem pivovaru Mikkeller a dvojčetem Mikkela Borg Bjergsø, od kterého se roku 2010 odtrhl, a vznikl tak pivovar Evil Twin. Evil Twin má v současné době hlavní základnu v New Yorku a přestože se svými pivy sklízí úspěch po celém světě, stále si zachovává charakter létajícího pivovaru. Kočuje tedy po jiných pivovarech (převážně dánských, amerických a španělských) a vaří svá piva tam.
          V nabídce Evil Twin převažují zejména stouty a portery mnohdy s opravdu neobvyklými přísadami. Chutnat Vám ale budou také jejich šťavnaté IPAs, osvěžující kyseláče nebo zajímavá sezónní piva a limitované edice.