Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Prosinec v BeerGeeku

Je za námi první adventní neděle, což znamená jediné - několik okýnek Adventního pivního kalendáře je již otevřených. A pokud ještě nemáte doma ten svůj, nezoufejte. Česká verze je stále k dostání a jistě pro vás nebude problém vše dohnat :) 

V naší nabídce máme dva nové zimní kousky - Winter Ale od Matušky a Christmas Pudding, který vzešel ze spolupráce Zichovce a Ravena. Pokud ale i v zimě dáváte přednost osvěžujícím kyseláčům, jistě vás zaujme zichovecká novinka Sour Raspberry plný malin nebo stejně výborný Easy Drinker od Chrousta, který je pro změnu nabitý červeným rybízem.
ZichovecBannerA pokud jsou u vás vánoční nákupy už v plném proudu, ulehčete si to naší sadou Czech Mix - šest degustačních třetinek českých minipivovarů, které pod stromečkem jistě potěší! 
CzechMix2