Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Pozvánka na degustaci a piva pro ty, kterým ty svátky na V už lezou krkem :)

Nebojte, tady o tom nadcházejícím svátečním období nebude ani slovo! Místo toho vám představíme naše nové zahraniční kousky.

Zimní večery si můžete zpříjemnit například estonskými pivy. Pivovar Pohjala jsme doplnili Imperial Stoutem Szechuan Bänger, Double IPA Reede a neobvyklým kouskem Nomme.  Z Estonska je i pivovar Sori Brewing, od nichž máme skvělou West Coast IPA Lost Baggage a výrazného siláka Laudatur XVIII.

Z Británie máme novou pšenku Versa od dobře známých Thornbridge. Regál s rakouskými Bevog jsme doplnili zasněženou plechovkou Snow Shovel.


A novinkou, ze které máme největší radost, je americký pivovar Jester King. Jejich dokonalá, spontánně kvašená Barrel Aged piva se ztěží k něčemu přirovnávají. Takže jsme se rozhodli, že je ochutnáme společně! A to již tuto neděli 16.12. od 18:00 hod v pivotéce BeerGeek (Slavíkova 10). Degustace Jester King proběhne formou bottle sharing a kromě skvělého piva poznáte i nás, což jistě také stojí za to :) Mrkněte na pozvánku na FB a napište na  order@beergeek.cz nebo zavolejte na tel. 775 260 871. Budeme se těšit!

degustacePs.: pokud vás přece jen zajímá, která piva si můžete otevřít 24.12., koukněte sem :)

  • Home
  • Design Shoptetak.cz