Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávy musíte souhlasit, že jste starší 18-ti let.

Adventní Pivní Kalendář

Adventní pivní kalendář - 24 ČESKÝCH řemeslných pivních klenotů, 18 pivních stylů: barikované, pořádně chmelené, sladové a kyselkavé odstíny chutí.

A je jen na vás, zda se na Štědrý den budete těšit s českou nebo zahraniční verzí kalendáře.
Vždy jsme vybírali ty nejlepší kousky. Pečlivě je zastoupena široká paleta pivních stylů! A nechybí exkluzivní kousky, které nejsou běžně k dostání samostatně. Takže žádný podprůměr ani výprodej - budou tam jen samá čerstvá a špičková piva..
Před začátkem adventu budete mít svůj balíček doma, do té doby, buďte, prosím, trpěliví. A pak už si užijte předvánoční období až do Štědrého dne s radostí a naplno!
Adventní pivní kalendář vám pomůže přežít dobu stresujících předvánočních nákupů s dobrou náladou. Budete totiž celý den vědět, že doma na vás čeká chmelové překvapení :) 

 

adventni pivni kalendar
3 199 Kč

Zpříjemněte si čekání na Štědrý den s adventním pivním kalendářem ! V tomto zahraničním kalendáři dostanete výběr 24 lahviček báječného piva pouze ze zahraničí . Zkrátka...

adventni pivni kalendar3
1 899 Kč

Adventní pivní kalendář jsme poprvé dali dohromady vloni. Byl první v České republice, měl mimořádný úspěch a zpříjemnil advent stovkám lidí. Letos je tady znovu, tak si s...

2 položek celkem