Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 4

Browar Grodzisk

Bezalkoholowe Mango Ale – Nealkoholický šťavnatý Pale Ale s mangem, marakujou a calamansi.

 

Cieszyn

Ciemna Strona Cieszyna – Lahodný tmavý ležák mnichovského typu s komplexním karamelovým tělem a decentní chmelovou hořkostí.

Ice Tea IPA – Příjemně hořká a trochu silnější, ale přesto řádně osvěžující IPA s přídavkem limetek a čaje Earl Grey.

 

Clock

Zima – Úžasně voňavá New England IPA plná bohatých ovocných tónů díky studenému chmelení odrůdami Strata, Sabro, Riwaka a Galaxy.

 

Dziki Wschód

Can a Bit – Výrazně aromatická nealko IPA infuzovaná CBD konopím, které se jednak skvěle doplňuje s chmelovými tóny piva, ale také napomáhá relaxaci těla i mysli.

 

Eichhorn Forchheim

Eichhorn Fränkisch Hell – Typické německé Helles s plnějším sladovým tělem a příjemnou nachmeleností s nižší hořkostí.

 

Matuška

New England – Lehce hořká a skvěle pitelná New England IPA nachmelená odrůdami Citra, Galaxy a Simcoe s tóny citrusů, tropického ovoce a borovic.

 

Põhjala

Sticks & Stones (w/ To Øl) – Luxusní a poctivě silný Imperial Stout s přídavkem malin, čaje z maliníku a lékořice, dozrávaný v dřevěných sudech po Oloroso Sherry a Ruby portském.

Vaquero Breakfast – Mexikem inspirovaný Imperial Stout s přídavkem hřejivých Ancho Mulato chili papriček, který dozrával v sudech po Tequile a Bourbonu.

 

Sibeeria

Hopminer (w/ Permon) – Hutná a jemně krémová Triple New England IPA nachmelená odrůdami Columbus, Chinook, Mosaic a Motueka s tóny limetek, ananasu a broskví.

 

Staropolski

Porter 180 – Opravdu poctivý 22stupňový Baltic Porter s 9,7 % alkoholu, který si v tanku poležel pěkných 180 dní.

 

Zichovec

Homies Forever (w/ Falkon) – Silnější India Pale Lager dvakrát za studena nachmelený Sabrem, které ležákovému základu dodává netradiční tóny kokosu a ananasu.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz