Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 3

Antoš

Very Merry Peachy – Vyvážený a vysoce pitelný Sour Ale s kombinací sladce šťavnatých broskví a tropické papáji.

Very Merry Scary – Halloweenský tmavý Sour Ale s poctivou porcí borůvek, ostružin a šalvěje, která ovocnému pivu dodává netradiční bylinnou vůni.

Very Merry Tropically – Tropický Sour Ale s opojnou vůní a chutí vyzrálého manga v kombinaci s lahodnou kyselostí marakuji.

 

Falkon

Williams Pear Gose – Voňavé silnější "zimní" Gose, které osvěží i zahřeje, s hruškami odrůdy Williams a se skořicí.

 

Chroust

Citra3 – New England Pale Ale nachmelený Citrou v provedení Fresh Frozen, díky čemuž si pivo zachovává výrazné ovocné aroma i chuť typickou pro čerstvý chmel.

 

Sibeeria

Dark Sails (w/ Alvares & MØM) – Pořádně pražený a pitelný American Stout s vůní espressa, nachmelený odrůdou Cascade v Cryo zpracování s tóny citrusů a borovic.

Yummy Pineapple Papaya & Coconut – Plný a tropicky sladký Pastry Sour Ale s ananasem, papájou, kokosem a vanilkou, inspirovaný piña coladou.

 

Zichovec

Foggy Morning – Extra hustě zakalená New England IPA s pestrou směsicí ovocných vůní a chutí díky chmelení blendem Cryo Pop a odrůdami Citra Cryo, Strata a Galaxy.

Koncept – Netradiční pivní styl White Stout, jež napodobuje praženost Stoutu použitím kávy a kakaa, avšak zachovává si světlou barvu. Výsledek je zjemněn vanilkou.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz