Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 5

Birbant

Boomer – Hořká a aromatická West Coast IPA nachmelená klasickými americkými odrůdami Citra, Simcoe, Columbus a Amarillo.

Bueno – Hutný a plný Imperial Stout s velkým množstvím kakaových bobů a peruánské kávy z pražírny Kyoto Coffee Roasters.

Coolab7 vol. 7 7:24 (w/ Acid Joe) – Pořádně pražený a hutný Russian Imperial Stout s kávou, kardamomem, karobem a javorovým sirupem.

Hypnos – Jemně nasládlý Imperial Pastry Stout s plným tělem a přídavkem slaného karamelu.

 

Gryfus

Ahoj Passion Fruit Pear & Raspberry – Lehký ovocný Sour Ale s výrazným charakterem marakuji a malin, jež doplňuje jemná chuť hrušek.

 

Libertas

Barley Wine 24% Calvados Barrel Aged Single Barrel #6 – Barleywine s tóny sušených datlí, meruněk, rozinek, jablek a vanilky, dozrávaný 24 měsíců v sudu po Calvadosu.

Barley Wine 24% Cognac Barrel Aged Single Barrel #1  – Ryzí a velice komplexní Barleywine dozráváný po dobu 24 měsíců v sudu po koňaku Remy Martin.

Barley Wine 27% Grappa Barrel Aged Apricot – Extra masivní Barleywine s komplexním tělem a svěží ovocnou linkou, dozrávaný spolu s meruňkami v sudech po Grappě.

Berliner Weisse Passion Fruit Mango – Osvěžující a příjemně kyselý lehký Berliner Weisse s tropickou marakujou a mangem.

Hopfen Weizenbock – Silnější a plný bavorský Hopfen Weizenbock s aroma banánů a hřebíčku, jemnými tóny karamelu a vyšší hořkostí chmelů Hallertau Tradition a Magnum.

Imperial Red Ale 23% Tequila Barrel Aged – Imperial Red Ale s mohutným sladovým základem vonící po vanilce, karamelu a medu, dozrávaný 18 měsíců v dřevěných sudech po Tequile.

Imperial Red Ale 23% Tequila Barrel Aged Single Barrel #48 – Velmi plný karamelový Imperial Red Ale v ryzí podobě, dozrávaný po dobu 18 měsíců v dřevěném sudu po Tequile.

Russian Imperial Stout 25% Bourbon Barrel Aged – Jemně nasycený Russian Imperial Stout s tóny kávy, čokolády, rozinek a vanilky, dozrávaný v sudech po Buffalo Trace Bourbonu.

 

Nepomucen

Buddies – Tropické osvěžení v podobě šťavnatého Sour Ale plného sladkého manga a kyselé marakuji.

7th Anniversary No. 4 Centrifuge – Plnější Sour Ale s jahodami a kiwi voňavý jako čerstvě upečený ovocný koláč.

Tropical Hurricane 2 – Výrazné Imperial Gose, v němž přídavek papáji, manga, ananasu a marakuji vytváří hurikán tropických vůní a chutí.

 

Põhjala

Sea Fog (w/ Mikkeller) – Estonská Põhjala spojila síly s legendárním Mikkellerem z Dánska a společně uvařily toto silné a šťavnaté Imperial Gose s netradiční kombinací rakytníku a mrkve.

 

Sibeeria

I Love the Smell of Idaho 7 in the Morning (plechovka / lahev) – Suchá a hořká, ale zároveň jemná a hustě zakalená New England IPA nachmelená odrůdou Idaho 7 s aroma broskví, bergamotu a bazalky.

 

Stu Mostow

Knight Moves – Jemný Imperial Pastry Stout, který překvapí dezertní sladkostí a podmanivou vůní churros.

 

Zichovec

Sinker Oak (plechovka / lahev) – Netradiční 12stupňový světlý ležák, v němž byly macerovány třísky amerického dubu, jež pivu dodaly lehké tóny vanilky.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz