Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Máte rádi New England IPA? V tom případě honem sem!

Připravili jsme si pro vás nabídku zbrusu nových a skvělých českých New England IPAs. Tímto článek bychom na ně rádi upozornili a zlehka vám je jednu po druhé představili.

 

Obrázek článku

 

Když to vezmeme zleva, tak tu máme úžasnou a krásně jemně zakalenou NEIPA od létajícího pivovaru Černý Potoka, která se jmenuje Stargazer. Je úžasně ovocná a dominují zde výrazné tóny žlutého melounu.

Dále tu pak najdeme silnou imperiální 10$ Milkshake IPA od létajícího pivovaru Chroust, která i má přes svou sílu v sobě ukrytou krémovou jemnost, kterou pak doplňují tóny meruněk, citrusů a bezového květu.

Pak si představíme New England IPA Columbus od podštejnského pivovaru Clock, která vynikají použitím jen jednoho druhu chmele. Tedy chmele Columbus, který ejlu propůjčil tóny citrónové trávy, pomerančové kůry, koření, tabáku a vanilky.

Máme taky mix chutí, tak ještě doplníme tu ananasovou. Ananasová je totiž NEIPA Whore Of Babylon od pivovaru Crazy Clown, který na její uvaření použil nemalou dávku ananasu. Doplňují ji ještě tóny grepfruitu a citrónové kůry.

Jako předposlední tady sice není NEIPA, ale velice speciální West Coast IPA od rodinného pivovaru Zichovec. Ta byla uvařena k narození malé Viktorky ze Zichovce a jmenuje se Přejeme Ti hlavně to zdravíčko, ty naše štěstíčko.

U Zichovce ještě zůstaneme a představíme si tedy už doopravdy New England IPA. Tahle NEIPA Galaxy + Mosaic byl uvařena s dvěma chmely. Určitě už jste uhodli, že se jedná právě od chmely Galaxy a Mosaic. Ovocná, šťavnatá a osvěžující.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz