Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Chutné české NEIPAs, imperiální stout, IPL a netradiční belgické lambiky

Máme pro Vás, takhle pěkně před víkendem, další pivní novinky, které bychom Vám určitě rádi doporučili ochutnat.


Chroust 10$ Milkshake IPAChroust 10$ Milkshake IPA 18

Další dolarová New England IPA od pivovaru Chroust a tentokrát je rovnou imperiální.
 
Je to šťavnatá nachmelená silačka, která má krémově jemnou strukturu a kterou je radost pít. Spojení sladší chuti s vyváženou hořkostí ještě doplňují příjemné tóny meruněk, citrusů a bezového květu.
 
 
 
 
 
 


Clock Clockwork Columbus Clock Clockwork Columbus

Piva ze série Clockwork od pivaru Clock jsou stylu New England IPA, ale liší se použitým chmelem.
 
Do této várky byl přidán chmel Columbus, který je charakteristický pro své tóny citrónové trávy, pomerančové kůry, koření, tabáku a vanilky. Tohle pivo má spíše nižší hořkost, ale za to má velice plnou chuť, ve které převládají citrusové, borovicové a jemně pryskyřicové tóny.
 
 
 
 
 
 
 

Mazák Imperial StoutMazák Imperial Stout

Antošův imperiální stout má sice sílu v množství alkoholu, ale velice dobře se pije.
 
Díky chmelům Columbus, Chinook a Citra, má příjemnou hořkost, ale zároveň také plnou lehce praženou chuť s výraznými tóny hořké čokolády.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mazák India Pale LagerMazák India Pale Lager

Silnější a bohatě nachmelený India Pale Lager od pivovaru Mazák si vás jistě získá svou skvělou pitelností a vyváženou chutí, která je ležákově příjemná a díky chmelům také výrazně ovocná s jemnými sladovými tóny a tóny bylin. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oud Beersel Geuze Vandervelden 135 years a Oud Beersel Geuze Vandervelden 137 yearsOud Beersel Geuze Vandervelden 135 years

Tyto božské a lahodné lambiky byly uvařeny jako pocta zakladateli pivovaru Oud Beersel, který pivovar založil v 1882.
 
Jedná se o směs jednoletého a tříletého lambiku, které spolu dozrávaly v sudech po vynikajícím itaském víně Brunello di Montalcino. Piva si díky divokým kvasinkám zachovávají svou jemnou kyselost, která je navíc doplněna jemnými tóny červeného vína. V roce 2017 tedy světlo světa poprvé spatřil Vandervelden 135 years a letos máme možnost ochutnat ještě vyzrálejší verzi Vandervelden 137 years.

 

 

 

 

 

Oud Beersel Beerbox Rozenlambiek, Lambic Lapsang Souchong a Lambic Earl GreyOud Beersel

Tady jde o něco naprosto úžasného a naprosto speciálního!
 
Belgický pivovar Oud Beersel uvařil bezvadné lambiky a obohatil je o nevšední suroviny. Těšit se můžete na lambik Rozenlambiek, do kterého byly přidány květy růží, potom na lambik Lapsang Souchong, který je obohacen o infuzi z nakuřovaného čaje Lapsang Souchong a pak také na vynikající lambik s přídavkem čaje Earl Grey, který svou příjemnou hořkostí vyvažuje kyselost lambiku.
Jelikož víme, že malá lahvička u těchto skvostných lambiků opravdu nestačí, připravili jsme si je pro vás v tzv. beerboxu, který má obsah 3,1 l.
  • Home
  • Design Shoptetak.cz