Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Divoká Morava, čerstvé chmely, nadílka od BrewDog

Opět pro vás vybíráme to nejzajímavější z e-shopových novinek. Domácí produkce se tento týden nese ve znamení pivovaru Wild Creatures a piv s čerstvým chmelem; ze zahraničí jsme vybrali čtyři nové kousky od oblíbeného BrewDoga ze Skotska.

 

Wild Creatures

V našem minulém newsletteru jste se mohli dočíst o aktuálních plánech tohoto moravského pivovaru, který je na tuzemské scéně díky svým spontánně kvašeným pivům naprosto jedinečný a zaslouženě sklízí pochvalné ohlasy. Tento týden nám dorazily další dva výborné počiny.

Fly with Me Sour Cherries (2018) je Wild Ale, který byl pod dvanácti měsících v dubových sudech dokvašen višněmi moravské odrůdy Fanal, díky nimž je výsledek extra kyselý a poctivě ovocný.

Grapes of Moravia (2019) je Wild Ale dokvašovaný v dubových sudech hrozny z moravských vinic, a to konkrétně odrůdou Cabernet Moravia. Můžete se těšit na komplexní zážitek, v němž ucítíte kyselkavost hroznů a dřevitý charakter sudů.

 

Čerstvé chmely

Také tento týden přistála na e-shopu piva chmelená čerstvě sklizeným nesušeným chmelem. Konkrétně se jedná o Matuška Wet Hop Ale, Matuška Wet Hop Lager a Mazák Fresh Hop Lager Kazbek. Každé pivo je jiné, všechny však hezky prezentují specifické vlastnosti čerstvého chmele.

 

BrewDog

Tuto skotskou legendu netřeba zdlouhavě představovat, pojďme se rovnou podívat, co nového nám dorazilo.

Pokud hledáte jednoduché, ale spolehlivé a hořké osvěžení, Session West Coast IPA jménem Jagged Edge je jasnou volbou.

Nemůžete se zrovna rozhodnou, jestli máte větší chuť na IPA nebo na kyseláč? Sour IPA Fake Empire za vás tento problém vyřeší, protože kombinuje to nejlepší z obou stylů.

Možná to neslyšíte úplně nejraději, ale BrewDog by vám rád připomněl, že Vánoce se blíží. Při popíjení citrusové IPA Hoppy Xmas však budou svátky nejen veselé, ale i nachmelené.

A sladká tečka na závěr dnešního výčtu? Layer Cake je Pastry Stout s marshmallows, vanilkou a kakaem. Pro dezert tak nemusíte jen do cukrárny, ale i do pivotéky.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz