Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 10

Antoš

Juicy Bomb Strata & Mosaic – Voňavá a šťavnatá New England IPA plná tónů tropického ovoce díky chmelení odrůdami Strata a Mosaic.

Very Merry Berry – Příjemně trpký a mírně nasládlý Sour Ale s aronií a borůvkami.

 

BrewDog

Rattle & Rum – Úžasně aromatický English Stout s vanilkou a rumovou příchutí dozrávaný na hoblinách dubového dřeva.

Zip Code – Osvěžující a řízný Kellerbier ve franckém stylu, nefiltrovaný a zakalený s komplexním kvasnicovým charakterem a mírně toastovým sladovým základem.

 

Černý potoka

Orion Gamma – Moderní American Pale Ale s oldschoolovými a echt citrusovými chmely Columbus, Centennial a Citra.

 

Falkon

Podobraz – Pořádně suchá Double West Coast IPA s vysokou hořkostí (110 IBU) i obsahem alkoholu (9,2 %), nachmelená odrůdami Magnum, Simcoe, Amarillo a Columbus.

 

Chroust

Hostina – Hutný a hořký 13stupňový světlý ležák, nachmelený německou odrůdou Hallertau Spalter, která přináší příjemně kořenité chmelové tóny.

 

Magic Road

Baltic Rumour (w/ ReCraft) – Kooperační dezertní Imperial Baltic Porter ochucený rumovými pralinkami, které zesilují čokoládovou chuť a dodávají hřejivý dotyk rumu.

Bonjour Mon Cheri – Imperial Pastry Stout s višňovými pralinkami, které se postaraly o vyváženou ovocnou a čokoládově sladkou chuť tohoto hutného piva.

Evergreen Pretty Kiwi Pistachios & Lemon Curd – Šíleně zelený Pastry Sour Ale s přídavkem kiwi, pistácií a citrónu, vyváženě sladký a kyselý.

 

Pinta

Mini Maxi Tropicale – Tropické osvěžení v podobě nealkoholického Pale Ale s ananasem, jablky, marakujou a grapefruitem.

 

Sibeeria

Growler NEIPA – Slušně zakalená a hořká New England IPA nachmelená odrůdami Talus, Mosaic a Cashmere s tóny mandarinek, melounu, ananasu a broskví.

 

Sierra Nevada

Celebration Fresh Hop IPA – Prvotřídní American IPA z čerstvě sklizeného chmele tradičních odrůd Cascade a Centennial ze severozápadu USA.

Powder Day IPA – American IPA nachmelená odrůdami Amarillo, Chinook, Comet, Citra, Idaho 7 a Mosaic s využitím lupulinového prášku pro ještě větší chmelovou intenzitu.

 

Yankee & Kraut

A New Low (w/ Gorilla Cervecería) – Neuvěřitelně pitelný Hazy Session Pale Ale nachmelený odrůdami Citra, HBC 630, Loral a Simcoe s ovocnými, rostlinnými a pryskyřičnými tóny.

Eden – Rajsky citrusová a hořká West Coast APA nachmelená německými varietami oldchoolových chmelů Cascade a Comet.

First Series Helles – Poctivé Helles s plnějším sladovým základem a dobrou pitelností, nachmelené německými odrůdami Diamant a Perle.

First Series Imperial Stout – Krásně pražený a sametově jemný Imperial Stout s lákavým kávovým aroma.

First Series NEIPA – Středně plná dank New England IPA nachmelená odrůdami Idaho 7, Mosaic a Sabro s tóny mandarinek, tropického ovoce, kokosu a dřeva.

First Series Pils – Svěží a řízný German Pilsner nachmelený německými odrůdami Diamant a Perle.

Herculade – Double West Coast IPA vyváženě nachmelená odrůdami Amarillo, Cascade, Citra a Centennial s pořádnou vůní citrusů i výraznou zemitou hořkostí.

It Bites Back – Kousavě hořká West Coast IPA nachmelená tradiční trojicí odrůd Cascade, Centennial a Citra s tóny citrusů a jehličí.

Lazy Summer Heisl (w/ Brew Age) – Perfektně pitelný New England Pale Ale s explozivní chmelovou vůní a chutí.

The Daily Minimum – Lehký a svěží Hazy Pale Ale nachmelený odrůdami Centennial Cryo a HBC 630 Cryo, které pivu dodaly bohaté tóny sladkého ovoce a lesních plodů.

Yum Yum Juice – Pořádně šťavnatá New England IPA s tóny marakuji, ananasu a kokosu díky dvojitému studenému chmelení odrůdami Idaho 7 Cryo, Simcoe Cryo a Centennial Cryo.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz