Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 1

Antoš

Antošův ležák – Tradiční 11stupňový světlý ležák s žateckými chmely a moravskými slady vyznačující se plnou chutí, vyšším řízem a jemnou, ale přesto výraznou hořkostí.

God Save the Queen – Voňavá, plná a šťavnatá New England IPA nachmelená odrůdami Galaxy, Enigma a Citra s bohatými tóny tropického ovoce, citrusů a broskví.

Puding Pastry Sour 1 – Sytě žlutý sladký a hutný Pastry Sour Ale s pestrou kombinací banánů, liči, hrušek, broskví, vanilky a marshmallows.

 

Chroust

Kung Fu Hamster – Neuvěřitelně čistá a pitelná Cold IPA nachmelená odrůdami Galaxy a Cashmere, které vytvářejí aroma ananasu, citrusů a koření.

Milkshake IPA Strata – Jemná Milkshake IPA nachmelená výrazně ovocnou odrůdou Strata s tóny peckového ovoce, citrusů, třešní a jahod.

 

NOZIB

NEIPA Adventures #9 Strata Citra – New England IPA nachmelená odrůdami Strata a Citra s tóny jahod, citrusů, manga a konopí.

NEIPA Infused Tangerine – Ovocně šťavnatá New England IPA s přídavkem mandarinek nachmelená odrůdami Citra, Mosaic a Idaho 7.

SOUR Fruit Show #4 Raspberry Passion Fruit – Sour Ale plný sladkých malin a kyselé marakuji.

 

Ovipistán

Premiér – Lehčí a skvěle pitelný 11stupňový světlý ležák z plzeňského sladu nachmelený odrůdami Kazbek a Žatecký poloraný červeňák.

První dáma – Pěkně pražený 14stupňový tmavý ležák s výraznou, ale jemnou hořkostí díky nachmelení odrůdami Žatecký poloraný červeňák a Sládek.

 

Sibeeria

I Love the Smell of Nectaron in the Morning (plechovka / lahev) – Pořádně plná a šťavnatá New England IPA nachmelená moderní novozélandskou odrůdou Nectaron s tóny broskví, marakuji a dalšího tropického ovoce.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz