Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Cloudwater Friend Request 0,44 Classic flavour combination

Orange and fennel is a classic flavour combination that has become a staple of the culinary world, particularly in light summer dishes. So we decided to use these ingredients in a smooth, aromatic Belgian Pale Ale, hopped with Loral, which is known for bright orange and herbal characteristics. One to savour with a delicious meal on a late summer's evening.

Aroma & Flavour: Top notes of underripe banana, bubblegum and clove, a squeeze of orange, supporting fennel flavour
Body: Smooth and creamy with a dry finish
Aftertaste: Light herbal bitterness, lasting flavours of fresh dough and fennel

Skladem
Kód: 10226
130 Kč / ks 29,55 Kč / 100 ml
Kategorie: Anglické pivo
Objem (ml): 440
Stupňovitost:: 13°
Styl: Belgian Pale Ale
Typ Obalu:: plechovka
Složení: Voda, ječný slad, pomerančová kura, fenyklové semínko, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Alkohol (%)): 5,1

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Před 5 dny dorazila do našeho chlazeného skladu nová zásilka piv z Anglie od pivovaru Cloudwater, který byl založen v Manchesteru v roce 2013 Paulem Jonsem.
V roce 2018 byl Cloudwater zvolen tisíci uživateli portálu RateBeer jako druhý nejlepší pivovar ve světě. A to je obrovský úspěch.

Cloudwater proslul svým nekompromisním přístupem a precizností vůči všem procesům v pivovaru. Proč jsme vlastně tak pyšní na dovoz piv od Cloudwater?
Protože je to případ, kdy výrobce pečlivě vybírá obchodního partnera. Pro Cloudwater je podstatné to, jak pečlivě se staráme o pivo, jakou máme pověst a sdílíme-li jejich hodnoty.

Jsme šťastní, že můžeme českým milovníkům piva nabídnout to nejlepší a nejmodernější.