Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

The Bruery S’more BBLs 0,375l Bourbon Barrel Aged Blended Imperial Sour Stout w/ Graham Crackers, Cacao, Marshmallows & Vanilla

Kód: 12289
499 Kč / ks 133,07 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tak tohle je zážitek! S'More BBLs od oregonského pivovaru The Bruery patří mezi ta piva, na která se vzpomíná ještě dlouhé měsíce a roky po ochutnání. Jedná se o unikátní blend Sour Stoutu a Imperial Stoutu, které dozrávaly v sudech po Bourbonu. Toto neuvěřitelně hutné a intenzivní pivo s 16,2 % alkoholu obsahuje grahamové sušenky, kakao, marshmallows a vanilku. Vychutnávejte pomalu, užívejte si každý doušek a nechte se pohltit dekadentními sladkými, kyselými a praženými tóny této hřejivé radosti.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Americké pivo
Objem (ml): 375
? Typ obalu: lahev
Stupňovitost: 33
Alkohol (%): 16,2
Styl: Blended Imperial Sour Stout w/ Graham Crackers, Cacao, Marshmallows & Vanilla
Složení: Voda, ječný slad, chmel, sušenky, kakao, marshmallows, vanilka. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: Pivo svrchně kvašené tmavé ochucené
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

          The Bruery je kalifornský pivovar, jehož název vznikl složeninou z příjmení zakladatele Patricka Rueho a slova brewery (čes. pivovar). Patrick zprvu bral vaření piva jen jako koníček, kterým se odreagovával od studia práv a kterým, kvůli nepořádku v kuchyni, štval svoji ženu. Brzy se však hobby změnilo v posedlost. Pivo se stávalo stále oblíbenějším, sbíralo nejrůznější ocenění a Patrickovi začala být kuchyň malá. V roce 2008 tak vznikl pivovar The Bruery, který se těší stále větší a větší oblibě, a kde objem výroby každým rokem roste.
          Důležitým prvkem pivovaru jsou dubové sudy, kde většina piv zraje. Právě na piva stylu Barrel Aged a ejly belgického typu se v The Bruery specializují. Jejich piva jsou vskutku originální a sládci se nebojí experimentů - běžně v jejich pivech nalezneme neobvyklé suroviny a nápadité kombinace, které by nás ani nenapadly. 
          Jsme opravdu rádi, že Vám tento výjimečný pivovar můžeme nabídnout. A teď už je jen na Vás, abyste se pustili do degustování.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz