Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

The Bruery Ngongo 0,375l Bylinný Saison

Kód: 8428
469 Kč / ks 125,07 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Bylinný saison Ngongo vznikl ve spolupráci amerického pivovaru The Bruery s novozélandským minipivovarem Garage Project. Pivo, jehož název znamená v maorštině "nektar" nebo "med", je zajímavé zejména díky přidání heřmánku, meduňky a novozélandského a kalifornského medu. Výsledná funky chuť je plná bylinných, ovocných a nasládlých tónů spolu s příjemnou zemitostí a dřevnatostí, za kterou může zrání v dubovém sudu. Pivo je jemně nasycené a skvěle se popíjí. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivo dle stylu
Objem (ml): 375
? Typ obalu: lahev
Stupňovitost: 16°
Alkohol (%): 7,2
Styl: Saison
Složení: Voda, ječný slad, chmel, meduňka, heřmánek, med, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

          The Bruery je kalifornský pivovar, jehož název vznikl složeninou z příjmení zakladatele Patricka Rueho a slova brewery (čes. pivovar). Patrick zprvu bral vaření piva jen jako koníček, kterým se odreagovával od studia práv a kterým, kvůli nepořádku v kuchyni, štval svoji ženu. Brzy se však hobby změnilo v posedlost. Pivo se stávalo stále oblíbenějším, sbíralo nejrůznější ocenění a Patrickovi začala být kuchyň malá. V roce 2008 tak vznikl pivovar The Bruery, který se těší stále větší a větší oblibě, a kde objem výroby každým rokem roste.
          Důležitým prvkem pivovaru jsou dubové sudy, kde většina piv zraje. Právě na piva stylu Barrel Aged a ejly belgického typu se v The Bruery specializují. Jejich piva jsou vskutku originální a sládci se nebojí experimentů - běžně v jejich pivech nalezneme neobvyklé suroviny a nápadité kombinace, které by nás ani nenapadly. 
          Jsme opravdu rádi, že Vám tento výjimečný pivovar můžeme nabídnout. A teď už je jen na Vás, abyste se pustili do degustování.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz