Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Weihenstephaner Korbinian 0,5 Doppelbock

Kdo jiný, než bavorský pivovar Weihenstephaner by se měl pouštět do pivního stylu Doppelbock? Jejich Korbinian vyniká krásně mahagonovou barvou a výrazněnou sladovou vůní s nádechem melasy a karamelu. Sladová linka dominuje také v chuti, kde ji doplňují tóny chlebových kůrek, oříšků a sušeného ovoce. Hořkost je nižší a v dlouhé dochuti vás potěší příjemná alkoholová hřejivost a jemná nádech praženosti. Korbinian potěší všechny příznivce nasládlejších piv! 

Skladem
Kód: 4734
Značka: Weihenstephaner
69 Kč / ks 138 Kč / 1 l
Kategorie: Německé pivo
Objem (ml): 500
Stupňovitost: 18°
Alkohol (%): 7,4
Styl: Doppelbock
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: spodně kvašený tmavý speciál

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Německá piva jsou znamá a dlouhodobě oblibená. Hranice jsou zavření, ale za pšeničným neměckým pivem nemusite jet daleko, stači objednat v BeerGeeku.
Pivovar Weihenstephaner je jedním z nejstarších dodnes fungujicích pivovarů ve světe. Byl založen v roce 1060 v opátství Svátého Štefana blizko Mnihcova. Weihenstephaner dodnes je statním podníkem. Je při něm jedna z nejvíc uznáváných pivovarských škol ve světě. Produkce pivovara postavěna hlavně na klasických německých pivech jake jsou pšěnične pivo, neboli weissebier, nebo Pils (pivo plzeňského typu).