Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Weihenstephaner Hefeweissbier 0,5l Německá klasika

Kód: 4735
69 Kč / ks 13,80 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Wehenstephaner Hefeweissebier - ikonické německé pšeničné pivo scvrchního kvašeni, za typickou hřebičkovo bananovou vůne tady mužou kvasníce, nikoiv samotná pšenice. Speciální odrůda kvasnic vytváři jedinečný chut´ovo-aromatický profil, podle kterého i se zavřenýmo oči poznate, že je před vámi německé pšeničné pivo. Idealní rovnováhá mezí bananovou sladkosti a fenolickou hřebičkovou vůni je hlavním přiznákem kvalitního pšeničného piva. Sametová jemná textura pšeničného piva pohladi vaše smysly, zvyšená viskozita se tady projevuje kvůli vyššímu obsáhu bilkovin a beta-glukanu v pšenice. 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Německé pivo
Objem (ml): 500
? Typ obalu: lahev
Stupňovitost: 12°
Alkohol (%): 5,4
Styl: Weissbier / Hefeweizen
Složení: Voda, ječný a pšeničný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený pšeničný ležák
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Německá piva jsou znamá a dlouhodobě oblibená. Hranice jsou zavření, ale za pšeničným neměckým pivem nemusite jet daleko, stači objednat v BeerGeeku.
Pivovar Weihenstephaner je jedním z nejstarších dodnes fungujicích pivovarů ve světe. Byl založen v roce 1060 v opátství Svátého Štefana blizko Mnihcova. Weihenstephaner dodnes je statním podníkem. Je při něm jedna z nejvíc uznáváných pivovarských škol ve světě. Produkce pivovara postavěna hlavně na klasických německých pivech jake jsou pšěnične pivo, neboli weissebier, nebo Pils (pivo plzeňského typu).
  • Home
  • Design Shoptetak.cz