Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Pivovar Founders a novinka od mikulovských Wild Creatures

Founders je pivovar z amerického Michiganu, jehož zakladatelé Mike Stevens a Dave Engbers zariskovali, skončili s tehdejší prací, zadlužili se a začali vařit pivo. Risk se jim nakonec vyplatil, protože Founders dnes patří mezi nejoblíbenější americké craftové pivovary. Jejich komplexní, pěkně chmelené ejly s mohutným aroma a výraznou chutí těší pivaře po celém světě. 
My vám přinášíme jejich dvě vyladěné IPA, malinový ejl a melounový gose. Jedna lahev, tři plechovky, všechny plné výborné chuti.
IMGP5907Novinkou posledního říjnového týdne je i Head Over Heels z pivovaru Wild Creatures. Jejich piva se od ostatních liší snad vším. Od technologie vaření až po samotnou chuť. Head Over Heels má za sebou spontánní kvašení divokými kvasinkami a zrání v dubovém sudu spolu s hroznovým vínem. A to vše se dělo v moravském Mikulově. Zkrátka netradiční kyseláč, co stojí za ochutnání, nemyslíte? :)
WildCreatures-HeelsOverHead-330


  • Home
  • Design Shoptetak.cz

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení