Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nová piva 2023 – týden 7

AleBrowar

Bałtycki Dziad Stout – Tradiční Irish Dry Stout se suchým praženým tělem a vysokou pitelností.

Bałtycki Dziad Weizen – Aromatický Hefeweizen s plným pšeničným tělem a typickými tóny banánu a hřebíčku.

Bana Mama – Krémově jemný a příjemně nasládlý Sour Ale s banány, inspirovaný indickým jogurtovým nápojem lassi.

 

Funky Fluid

Boyz-N-The-Hood – Pěkně oldschoolová hořká West Coast IPA nachmelená pouze legendární americkou odrůdou Mosaic.

Gelato White Choc Fragola – Sladký Pastry Sour Ale s velkým množstvím jahod a bílé čokolády.

 

Chroust

Madame Wu – Čirá, lehká a velmi pitelná Session IPA s příjemnou hořkostí chmelená moderními chmely Strata, Sabro a Citra Cryo s tóny ovoce a kokosu.

 

Maryensztadt

Klasycznie Milk Stout – Alkoholově lehký, ale chuťově plný Milk Stout s tóny čokolády, jehož pražené tělo bylo zjemněno přídavkem laktózy.

New Black Chocolate Hazelnut Oat Stout – Krémový a jemně sladký Oatmeal Stout s čokoládou a lískovými ořechy.

New Black Rye Oat Orange Stout – Stout s paletou sladů (ječných, žitných i ovesných), jejichž praženost s tóny kávy je vyvážena přídavkem osvěžujících pomerančů.

Sour Bomb Graviola Orange Lime – Sour Ale s graviolou, pomeranči a limtekami, který potěší milovníky citrusů a pořádné kyselosti.

Sourtime Granat & Aronia – Vyváženě kyselý Sour Ale s netradiční kombinací granátového jablka a aronie, jejichž chuť je podpořena citrusovými tóny chmelu Citra.

Sourtime Rokitnik & Pomarańcza – Osvěžující a mírně slané Gose s rakytníkem z polské plantáže Szarłat a šťavnatými pomeranči.

The Roots #9 West Coast IPA – West Coast IPA uvařená k výročí baru Beer Brothers v polských Gliwicích, nachmelená odrůdami Simcoe, Amarillo a Citra.

Wild & Funky Everyday Brett American Farmhouse Rioja Barrel Aged – Kvasnicemi brettanomyces fermentovaný American Farmhouse Ale dozrávaný v dřevěných sudech po víně Rioja. Funky vůně a trpká suchá chuť.

Wild & Funky Everyday Oud Bruin Rioja Barrel Aged – Lehce nakyslý polotmavý belgický Oud Bruin s tóny červeného ovoce, kterému dozrávaní v sudech po víně Rioja dodalo dřevitý nádech.

Wild & Funky Everyday Wild Barley Wine Bourbon Barrel Aged – Silné spontánně kvašené Barley Wine s tóny sušeného ovoce a vanilky, dozrávané v dřevěných sudech po Jim Beam Bourbonu.

Yes We Can Idaho 7 Galaxy Nelson Sauvin Riwaka – Lehčí New England IPA s vysokou pitelností, nachmelená odrůdami Idaho 7, Galaxy, Nelson Sauvin a Riwaka s tóny bylinek, tropického ovoce a vína.

 

Radouš

Magický motýl – Lehká, ale pořádně hořká Session IPA nachmelená odrůdami Agnus, Citra a Cascade s tóny bylinek a citrusů.

Pilsner Ilgner – Kounický slad z Polabí a žatecký chmel zaručují tomuto 12stupňovému světlému ležáku plzeňského typu pěkně plné sladové tělo a příjemnou hořkost.

Ru-ka – Světlý 12stupňový ležák nachmelený aromatickými odrůdami Rubín a Kazbek, díky nimž je voňavější než klasické české ležáky.

 

Sibeeria

Mauna Loa (plechovka / lahev) – Zakalená, avšak suchá a hořká West Coast IPA s masivními citrusovými tóny chmelů Motueka, Amarillo a Pacific Sunrise.

Snowflake (w/ The Barn) – Příjemně pražený White Stout s kakaem a kávou, v němž se projevují sladké tóny karamelu a sušeného ovoce.

 

The Barn

Barney – Lákavě zakalená New England IPA s jemným, plným a šťavnatým 15stupňovým tělem a ovocnou vůní aromatických chmelů.

Nelson – Skvěle pitelná hořká West Coast IPA nachmelená odrůdami Mosaic, Nelson Sauvin a Denali, které dodávají vůni tropického ovoce a hroznů.

 

Zichovec

Polar Express – Příjemně hořká a vysoce prokvašená Cold IPA nachmelená blendem Cryo Pop a odrůdami Sládek, Citra, El Dorado a Simcoe Cryo.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz