Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Halloweenský speciál z Permonu a nový pivovar Čtyři Lípy

Polovina týdne je za námi, což znamená, že zásoby máme poctivě doplněné. Police se pod lahvemi prohýbají a lednice praskají ve švech. A čím vlastně?  

Už se u nás chladí například novinka od Mazáka v podobě jejich Bojanowitz Pilsener, ležáka německého typu.
Podzimní speciály z Permonu vždy stojí za to a není tomu jinak ani u letošního Pumpkin Ale, ejlu nabitého dýněmi a voňavým kořením.
Jsme rádi, že po delší době se k nám podívalo i Tmavé pivko z pivovaru Matuška. A kromě něj jsme doplnili zásoby například výčepní Desítkou, Wet Hop Pale Ale z čerstvého chmele nebo stálicí Eldorado.
Naskladnili jsme i svěží American Pale Ale Jane's Paradise od Zichovce. A ano, dlouho očekávaný Sour Mango + Raspberry jsme měli také, nicméně se po něm zaprášilo do hodiny. Ale nebojte, nový závoz čekáme každým dnem a jakmile kyseláče dorazí, budete mít možnost si je koupit i na e-shopu. 
Z pivovaru Antoš ze Slaného přijela čerstvá várka žitné IPA Tlustý Netopýr i ananasového Chocholáče.
Klasický český ležák zastupuje Anežka od Clocka a Libáňský Dukát, který máme u nás poprvé. Ten je z Libáně, z pivovaru Čtyři Lípy, který vznikl teprve letos, ale rozhodně má co nabídnout. Další týden budeme od nich mít další spodně kvašený kousek, takže máme se na co těšit.
A novinkou tohoto týdne je i bavorský pivovar St. Georgen Bräu. Mrkněte na něj a třeba dostanete chuť na jejich pšenici Weissbier, zlatavý Gold Märzen nebo tmavý Landbier Dunkel.

Na zdraví!

Mazak-BojanowitzPilsener-750            Permon-PumpkinAle-500         CtyriLipy-Dukat-750 

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz