Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

To Øl 1 Ton Of... Blueberries 0,33 intenzivní borůvkový zážitek

Název serie piv "1 ton of..." jednoduše znamena, že do várny byla přidana přesně Jedna Tuna něčeho. Čeho třeba? Třeba ovoce! Tato verze s s tunou borůvek. Pivo je kysele, má vysokou stupňovitost a spolu s tim i vysši podil zbytkového cukru, který pomaha se vyrovnat z intenzívni ale elegantní kyselkavosti. Chut vam pripomene hutný řecký jogurt s marmeládou. Opravdu luxusní zažitek. Jako food parovavni doporučujeme jednoduchou bublaninu s přislušným ovocem, která  podtrhne vrstevnatost piva.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 10957
Značka: To Ol
159 Kč / ks
Kategorie: Dánské pivo
Objem (ml): 330
Stupňovitost:: 21°
Styl:: Sour Ale
Typ Obalu: láhev
Složení: Voda, ječný slad, borůvky, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: spodně kvašené světlé ovocný special
Alkohol (%)): 8,5
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

         

          To Øl je mladý dánský řemeslný pivovar, který byl založen roku 2010 Torem Gyntherem a Tobiasem Jensenem. Od počátku se těšil velkému úspěchu, který stále strmě stoupá. Již dva roky po založení se To Øl dostal mezi Top 100 pivovarů na ratebeer.com a v roce 2014 byl vyhlášen 9. nejlepším pivovarem světa. A není se čemu divit. Jejich piva, uvařená z těch nejvybranějších ingrediencí, si zakládají na osobitosti, vyvážené komplexní chuti, síle, pěkné nachmelenosti a v neposlední řadě také na nápaditých etiketách. Jejich minimalistické neotřelé lahve nebudete mít to srdce vyhodit. 


tool-tore-gynther-og-tobias

 

          Pokud zapátráme ještě trochu více do minulosti, zjistíme, že pivovar má kořeny již v roce 2005, kdy se Tore s Tobiasem, tehdy ještě jako studentni kodaňské střední školy, rozhodli, že chtějí dělat něco smysluplného. Tedy vařit pivo. Jejich první pivní experimenty probíhaly ve školní kuchyni, kterou si tajně "půjčovali" ve všední dny vždy v noci mezi 22:00 a 6:00 hod. A jejich píle a zapálení se vyplatilo - dnes je pivovar To Øl celosvětově známý a jejich pivo je k dostání více než ve 40 zemích. 
          Tak vyzkoušejte i Vy tato dánská výjimečná piva. Všechna jsou nefiltrovaná, nepasterovaná a pěkně chmelená. Tajnou přísadou je 5-10% ovsa, který se přidává do každého piva pro lehkou zakalenost, sametovou strukturu a skvělou pěnivost. Tak na zdraví!