Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávy musíte souhlasit, že jste starší 18-ti let.

To Øl Shock series !PA: Citra, Mandarina Bavaria, Citrus Zest 0,33 India Pale Ale

Dánští To Øl představují první kousek z edice Shock Series! Tato neuvěřitelně osvěžující !PA: Citra, Mandarina Bavaria, Citrus Zest je až po okraj napěchovaná šťavnatým ovocem. Pivo bylo chmeleno aromatickými odrůdami chmele Citra a Mandarina, díky nimž má střední až vyšší hořkost. Ta je doplněna velmi mírnou trpkostí a nasládlostí s tóny medu. Vůně i chuť je nabitá tropickým ovocem, ze kterého dominuje mango, ananas, pomeranče, grepy a citrony. Ještě aby ne, když přímo do várky sládci přidali kůru z pomerančů, citronů a limetek. Výborně pitelná !PA: Citra, Mandarina Bavaria, Citrus Zest je ideální volbou do horkého léta.

Skladem
Kód: 6644
Značka: To Øl
99 Kč / ks 30 Kč / 100 ml
Kategorie: Pivo dle stylu
Objem (ml): 330
Stupňovitost: 17°
Alkohol (%): 7,1
Styl: India Pale Ale (IPA)
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pomerančová, limetková a citronová kůra, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál

Popis produktu není dostupný

         

          To Øl je mladý dánský řemeslný pivovar, který byl založen roku 2010 Torem Gyntherem a Tobiasem Jensenem. Od počátku se těšil velkému úspěchu, který stále strmě stoupá. Již dva roky po založení se To Øl dostal mezi Top 100 pivovarů na ratebeer.com a v roce 2014 byl vyhlášen 9. nejlepším pivovarem světa. A není se čemu divit. Jejich piva, uvařená z těch nejvybranějších ingrediencí, si zakládají na osobitosti, vyvážené komplexní chuti, síle, pěkné nachmelenosti a v neposlední řadě také na nápaditých etiketách. Jejich minimalistické neotřelé lahve nebudete mít to srdce vyhodit. 


tool-tore-gynther-og-tobias

 

          Pokud zapátráme ještě trochu více do minulosti, zjistíme, že pivovar má kořeny již v roce 2005, kdy se Tore s Tobiasem, tehdy ještě jako studentni kodaňské střední školy, rozhodli, že chtějí dělat něco smysluplného. Tedy vařit pivo. Jejich první pivní experimenty probíhaly ve školní kuchyni, kterou si tajně "půjčovali" ve všední dny vždy v noci mezi 22:00 a 6:00 hod. A jejich píle a zapálení se vyplatilo - dnes je pivovar To Øl celosvětově známý a jejich pivo je k dostání více než ve 40 zemích. 
          Tak vyzkoušejte i Vy tato dánská výjimečná piva. Všechna jsou nefiltrovaná, nepasterovaná a pěkně chmelená. Tajnou přísadou je 5-10% ovsa, který se přidává do každého piva pro lehkou zakalenost, sametovou strukturu a skvělou pěnivost. Tak na zdraví!