Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nøgne Ø Rod Jul 2017 0,33 American Amber Ale

Rod Jul je ovocné, tmavě magahonové pivo s červeným nádechem, které spadá do série vánočních piv. Bylo vylepšené přidáním meruněk a fíků, které jsou velmi výrazné ve vůni i chuti. Dále ucítíte tóny červeného ovoce, sušených rozinek a datlí, karamelu a příjemné kořenitosti. Je silnější, ale velmi dobře pitelné. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6456
Značka: Nogne O
109 Kč / ks 33,03 Kč / 100 ml
Kategorie: Norské pivo
Objem (ml): 330
Stupňovitost: 19°
Alkohol (%): 8
Styl: American Strong Ale
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný slad, meruňky, fíky, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený polotmavý ovocný speciál
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

          Nøgne Ø je norský nezávislý pivovar, jehož název můžeme přeložit jako "nahý ostrov". Tímto souslovím označoval norský básník Henrik Ibsen neúrodnou a drsnou krajinu lemující jižní pobřeží Norska. Přesně tam, na jihu země, se v městečku Grimstad zrodil pivovar Nøgne Ø, který v roce 2002 založili pánové Gunnar Wiig a Kjetil Jikiun. Pivovar se rychle rozvíjel a je na něm na první pohled patrné, že majitelé vaří pivo s opravdovou láskou a vášní.
          V současné době vyváží více než 50% své produkce do okolních evropských zemí i Austrálie, USA a Japonska. Vaří 22 stálých piv a nespočet dalších v pravidelných sezónních várkách.
          Už jste vyzkoušeli jejich vyhlášené ejly, lahodné stouty nebo snad nějaký vánoční speciál? Z jejich široké nabídky si vybere každý a rozhodně není možné šlápnout vedle!