Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let.

Nøgne Ø Raw 0,33 Nakuřovaný Traditional Ale

Nakuřovaný Nøgne Ø Raw potěší všechny příznivce neobvyklých speciálů. Má zlatavou barvu, vyšší stabilní pěnu a vůni plnou zemitých tónů s nádechem kouře, obilí a bylin. Pivo je mírně perlivé s nižší až střední hořkostí. V chuti se mísí příjemná uzenost s rašelinovým nádechem, pomerančovou kůrou, jalovcem a hřebíčkem. 

 

 

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6464
Značka: Nogne O
119 Kč / ks 36,06 Kč / 100 ml
Kategorie: Norské pivo
Objem (ml): 330
Stupňovitost: 17°
Alkohol (%): 6,5
Styl: Traditional Ale
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný a pšeničný slad, oves, jalovec, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

          Nøgne Ø je norský nezávislý pivovar, jehož název můžeme přeložit jako "nahý ostrov". Tímto souslovím označoval norský básník Henrik Ibsen neúrodnou a drsnou krajinu lemující jižní pobřeží Norska. Přesně tam, na jihu země, se v městečku Grimstad zrodil pivovar Nøgne Ø, který v roce 2002 založili pánové Gunnar Wiig a Kjetil Jikiun. Pivovar se rychle rozvíjel a je na něm na první pohled patrné, že majitelé vaří pivo s opravdovou láskou a vášní.
          V současné době vyváží více než 50% své produkce do okolních evropských zemí i Austrálie, USA a Japonska. Vaří 22 stálých piv a nespočet dalších v pravidelných sezónních várkách.
          Už jste vyzkoušeli jejich vyhlášené ejly, lahodné stouty nebo snad nějaký vánoční speciál? Z jejich široké nabídky si vybere každý a rozhodně není možné šlápnout vedle!