Osobní odběr PO-NE Slavíkova 1047/10, Praha. Pro odeslání objednávky musíte souhlasit, že jste starší 18 let. Z kapacitních důvodů a předvánoční vytiženosti pčepravců už nejsme schopní zaručit doručení vaší objednávky po ČR do Vánoc. Doporučujeme zvolit osobní odběř, nebo přijit rovnou na prodejnu. Na prodejně máme víc piva, něž na eshopu!

Nøgne Ø Norsk Host 0,33 Traditional Ale

Pivo Norsk Host je zajímavé tím, že v něm nenajdeme ani stopu chmele. Přesně tak, tento kousek je nechmelený a na jeho výrobu byly použity tradiční kvasnice typu Kveik, které stále používají řemeslné pivovary na západě Norska. Směs kvasnic, které dodávají pivu neobvyklou chuť, na tuto várku poskytl pan Sigmund z Vossu. Norsk Host je sladové pivo s nižší hořkostí a tóny bylin, jehličí a brusinek, které někomu může připomínat až piva typu lambic. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 6459
Značka: Nogne O
99 Kč / ks 30 Kč / 100 ml
Kategorie: Norské pivo
Objem (ml): 330
Stupňovitost: 14°
Alkohol (%): 4,5
Styl: Traditional Ale
Typ Obalu: lahev
Složení: Voda, ječný a pšeničný slad, smrkové jehličí, vřesna bahenní, brusinky, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Legislativní označení: svrchně kvašený světlý speciál
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

          Nøgne Ø je norský nezávislý pivovar, jehož název můžeme přeložit jako "nahý ostrov". Tímto souslovím označoval norský básník Henrik Ibsen neúrodnou a drsnou krajinu lemující jižní pobřeží Norska. Přesně tam, na jihu země, se v městečku Grimstad zrodil pivovar Nøgne Ø, který v roce 2002 založili pánové Gunnar Wiig a Kjetil Jikiun. Pivovar se rychle rozvíjel a je na něm na první pohled patrné, že majitelé vaří pivo s opravdovou láskou a vášní.
          V současné době vyváží více než 50% své produkce do okolních evropských zemí i Austrálie, USA a Japonska. Vaří 22 stálých piv a nespočet dalších v pravidelných sezónních várkách.
          Už jste vyzkoušeli jejich vyhlášené ejly, lahodné stouty nebo snad nějaký vánoční speciál? Z jejich široké nabídky si vybere každý a rozhodně není možné šlápnout vedle!